bugün

kaçınılmaz gerçektir, saçma sapan başlıklarla prim yapmak isteyen insanların başvurduğu hadisedir. bilgi sahibi olan yazarlardan çok, trollerin sözlük içinde prim yapması, sözlük içinde bir şeylerin yanlış gittiğine dair bir göstergedir.
doğrudur, saçma sapan başlıklar açan troller kaliteyi düşürmektedir ama suç prim yapan trollerde değil prim almalarını sağlıyan yazarlardadır.
sol framedeki başlıkları görünce daha da inanıyorum bu önermeye, her gün daha da saçma başlıklar açan bu troller en ufak bir zeka belirtisi göstermezken sadece yazarlara zaman kaybettirmekte ve sözlüğün kalitesini o saçma başlıklarla ve entrylerle düşürmekte.
(bkz: döl israfı)
--spoiler--
ganjnehri
sekizinci nesil silik
--spoiler--
uludağ sözlük'ün kalitesiz trollerle dolu olmasından kaynaklanan durum.
az zeki olun amk.
uludağ sözlükten trolller temizlendi, artık eskisi kadar etkin değiller denmesi kopup gelmeme neden olmuştur. evet kaliteyi düşürmüştürler bir zaman ama önceden olduğu kadar seviyesizlik yapamamaktadırlar şimdilerde.
ya dinsel ya "rte" sel ya atatürk'e saldırı ya seks içerikli ya da kadına şiddet yönelikli başıklar açıp sözlüğü amacından saptıranlardır.

bu tip yazarlar olmasa gerçekten en kaliteli sözlük olmaya adaydır uludağ sözlük.
Ben de trolüm ve gayet de yukarı çekiyorum sözlüğe. Yükselen ben değilim bak alçalan duvarlar yo yee.
(bkz: daha beter len)
https://galeri14.uludagso...eyi-dusurmesi_1941737.gif