1. nick değiştirmeme sözlüğün en önemli kuralıdır
bundan taviz olamaz
39.09%(661 oy)

oy verdik bide. onu geçtim şikta bile kısa kısa yazilmamiş.
nick değişimi neymiş ya? bilinçli sözlüğün desteklemesi gereken kampanya. olumsuzluklar yukarida belirtilmiş.
sözlükte demokraside yok amk. ankette çıkan sonuç belli. bu sözlük iradesine yapılmış bir saygısızlıktır. bu işlerin altında paralel sözlük vardır. (bkz: paralel sözlük)
kesinlikle desteklediğim kampanya.
Sözlüğün gelmiş geçmiş en salakça özelliğinin kaldırılması isteği. Desteklenir.

Ulan kim kime dum Duma olacak ortalık. Eskiden bi sözlük kültürü vardı, moderasyon yazar el birliğiyle sikip attınız. Nick değiştirme nedir olum? Ben de memnun değilim nickimden fakat ankette değişmesin dedim. Çocukluk başka bir şey değil.

Madem istekler o kadar dikkate alınıyor zall efendi, şu sözlükte trollere, formatı bilmeyenlere önlem alınsın diye sürekli kıçımızı yırtıyoruz ama ipleyen yok ne iş?
kreşe dönmüştür sözlük. bu ne böyle zall? hani anket yapılmıştı?

soru
sözlük yazarları sınırsız sayıda nick değiştirebilsinler mi?

1
nick değiştirmeme sözlüğün en önemli kuralıdır bundan taviz olamaz
39.09%(661 oy)
2
arada bir nick değişimine izin veren sistem olmalı
37.02%(626 oy)
3
umrumda değil
14.73%(249 oy)
4
deneyelim. menüden istedikleri an nick değiştirmeleri güzel bişey olabilir.
9.17%(155 oy)

toplam oylama : 1691

hani bilader bu bir anketti. istenmiyor işte. milletin iradesine saygısızlıktır bu. bu rte nin seçim sonucu sonunda cumhurbaşkanı olmasını reddetmek demektir. çünkü o da yüzde elliyi çok azıcık geçmiştir. 2. tur yapılmamıştır. yani milletin iradesine bakarak demokrasi bu değil demektesiniz. lütfen bu yanlışınızdan dönünüz. kreşe çevirdiniz sözlüğü. herkes saçma sapan nick değiştiriyor. resmen şaklabanlıklara, trollüklere çanak tutuyorsunuz. şurada adam gibi yazdığımız bir yer var onda da çoluk çocuğun gevezeliklerini çekmeyelim allahınızı severseniz ya.
desteklediğim kampanya. ben değiştirdim nasıl olsa.
kaldırılma değil de süreyle kısıtlansın. şu süre zarfından şu züre zarfına değiştiren değiştirdi yoksa işin cılkı çıkabilir.
Katıldığım kampanya.
twitter mi burası arkadaş?

Reentry yapalım da tam olsun.
amına bile korum diyerekten destek verdiğim kampanyadır.
Dibine kadar desteklediğim kampanya. Nick değiştrme nedir ?
ben de varım taşın altına elimi sokmaya.
Desteklediğim kampanyadır. Kimin kim olduğu belli değil.
katılıyorum, trollerin üstünü örtecektir çünkü.
şuanda çok memnun olundu. * *

edit: şaka bir yana nick değişimiyle sözlük karmakarışık olmuştur. destekliyorum nick değişimi kaldırılmalıdır.