bugün

kesinlikle doğru olan şey. saf mısınız kızlar? hiç mi ezici güç yok lan aranızda? kendinizi niye ezdirtiyorsunuz bu espri yaptığını sanan yeteneksiz sürüsüne? yazık yahu. haydi kızlar okula gibi destek kampanyası mı yapalım ne yapalım seslerinizin çıkması için? sonra her yerde eziliyoruz diyorsunuz, ama sanal alemde bile ezici gücünüz yoksa kusurabakmayın;

hakediyorsunuz.

yine de tüm yakışıklılığı ile cool adam yanınızda, korkmayın. saldırın.
yazdığınız anda özele çok nükteli mesajlar gelince bulaşmak istemiyorsunuz doğal olarak. mesajlara da yanıt vermek istemiyorsunuz çoluk çocukla muhattap olmamak için.
(bkz: boşa kürek çekmek)
(bkz: sözlükten kız tavlamanın 10 altın yolu)
(bkz: onlardan biri gibi görün)
yalanını en büyüğüdür. sadece erkek olduğunu vurgulamayı seven yazarların uydurduğu bir şeydir. bayan yazarlar sadece işlerini yaparlar erkek yazarlar ise böyle saçma başlıklarla popüler olmaya çalışırlar.
bir süre sonra sözlük kızları belden baglamali taksın kampanyasına dönüşmesinden korkutan şikayet.
(bkz: there are no girls on the internet)
pasiflikten kasıt nedir? beyni cinsel uzvunun arasında sıkışıp kalmış bazı erkek yazarların saçma sapan açtıkları başlıklara destek olmamak mı? sadece ve sadece geyik amaçlı açılmış başlıklara sırf laf olsun diye bir şeyler karalamamak mı? yoksa bizim çok terbiyeli oluşumuzdan mı?

her neyse çok sıkılıyorum bu muhabbetlerden ya. biz de saftık ya, hemen gaza gelip "hayır, külliyen yalan. biz bayan yazarlar tüm erkek yazarlardan çok daha üstünüz. emin olun sizden çok daha kaliteli entrylerle var oluruz. ama terbiyemizden ödün vermek istemiyoruz. sizin gibi seviyesiz insanlarla muhattab olmak istemiyoruz...vs.vs." diyecektik değil mi? yok öyle yağma beyler.

eğer pasiflikten kastınız her şeyi çok daha rahat açıklamanızı vurgulamak ise amenna. küçük yaştan beridir küfür etme, önüne bak, onu yapma ayıp, bunu yapma günah! şeklinde yetiştirilen kız çocukları bir nebze olsun daha ölçülü atıyor adımlarını. ama sizin pipinizi sallaya sallaya "ahan da bizim oğlumuz , eşşeoğlueşşek de bakiim, afferin benim oğluma nasıl küfrediyor bak, babasının oğlu....vsvs." gibi övgülere tanık olmanızdan ötürü çok daha rahatsınız. kadın ve erkek eşittir! hassiktir ordan, yok böyle bir şey. aa pardon ben de küfretmişim ya kusura bakmayın. küfreden kızlar iticidir, terbiyesizdir, hatta uludağ sözlükte pasiftir. buradan hemcinslerime selam ederim. gösterin kendinizi kızlar. * *
nickten cinsiyet çözme yeteneği gelişmiş ve bu bağlamda hangi entrynin, faaliyetlerin ne cins yazardan geldiğini yorumladığını zanneden kişilerin ortaya attığı iddiadır. * *
(bkz: az konuşan öz konuşur)**
öyle ota boka entry girmek aktiflikse, evet ben pasifim.
'ben sözlükte ki kızları bulamıyorum kızlar kendini belli etsin' mantığını ortaya çıkaran düşüncedir.
sözlükte yazan kızların cinsiyetini belli etmemesi üzerine düşünülen durumdur,yanlış önermedir,yazılan entrylerin başında "ay ayol" kelimesi bekleyen bir bünyenin çemkirmesidir.

(bkz: bütün kadınların ay ayol dediğini sanmak)
(bkz: ben bunu da gördüm)
(bkz: bir ikoncan olarak cool adam)'ın değindiği gereksiz başlıklarda yerini almasını umduğumuz pasifliktir...
daha onurlu ve gururlu oldukları için olabilir. ha bir de daha ahlaklı tabi...

(bkz: kızların gururlarını inciten başlıklar)