bugün

+300 yüz..
+300 yüz..
+300 yüz..
+100 yüz..
-gurban benimki niye eskik
+onlar sendikalı
-ben de izmirliyim
+tamam o zaman al 200 yüz daha...
Ara ara diğer sözlük yazarlarının izmir'i yermeye çalışmasına bozulan yazarlardır.
(bkz: ben)
karsiyakaya gonul vermis insan tollulugudur.
Biriside benim olduğum topluluk. Ayrıca izmir'in yersizce yerilmesine de karşıyım burdan söylemek istedim
kale'den skinnyman selam eder.
göztepeye, hataya gönül vermiş yazarlardan birisidir. buradayız.
cuney tarkin şirinyer forbes ten selam eder. bi ara gelin de kumpir atalım.
türkiye' nin en güzel şehri olan izmir' in kızlarının da bir hayli güzel olacağı yazarlarıdır.
20 nisan 2013 izmir bayrak mitinginde kucaklaşmak istediğim ve aralarında benim de yer aldığım yazarlardır.
izmir'den uzakta yaşayan yazarların bir an önce izmir'ine kavuşmak isteyen yazarlardır.
şu birbirine laf atıp durmaktan kendilerini alamayan taraftar gruplarını çıkarırsak; aklı selim,
okuyan, yazan, üreten, barışçı, entellektüel, farkındalığı gelişkin izmir'in güneş gözlü insanları.
Not: olum siz nasıl yazar oldunuz lan!
çoğunluğu erkektir. ayrıca genellikle izmir'in güzel atmosferinin etkilerini sözlüğe taşıyan nezih insanlardır.
Size izmirden selam getirdiim.
Üniversite yıllarında tanışma talihliliğine mazhar olduğum güzel insanlardır izmirliler. Erkekleri Son derece hoş sohbetli, kızlarda oldukça nazende ve hanımefendidir. En azından benim tanıdıklarım öyleydi. Boşuna dememişler güzel izmir diye.
Boyoz var yen mi?
malesef sahsımın da dahil oldugu yazarlardır.
tanışalım kaynaşalım yazarları. çok sıkılıyom çünkü.
can yazarlardır. sıcaktan pişmektedirler ayrıca.
he canım ?
(bkz: passionate)

Çok tatlı cana yakın insanlardir çoğu.
BENiMDE içinde bulunduğum yazarlardır.
Gözümde ayrıcalıklıdırlar.
yatar yatmaz yatan yazAR.
bunlar sözlüğe bile çiğdem derler.
sozlukte yazar olup izmirli olan kral arkadaslarimizdir. kiralik ev lazim da bana bilirim yardim ederler.