Sözlüğe cinsel organ fotoğrafını atan şu sapık hakkında, artık bir iddianame hazırlamaları gereklidir.
Savcı yazarlardan ricam budur.
sözlüklerde avukat olanına çok denk gelinir de savcı ve hakim olanina denk gelinmedi. Hakim ve savcılar, ifa ettikleri kamu görevi nedeniyle kendilerini gizleme ihtiyacı duyarlar. Yine de bilmediğimiz hakim varsa da, bir an için mesaj kutumu kırmızılandırmasını rica ederim. Suç vukuat yok merak etmeyin. *
baslarindaki belayi savmak konusuna hakim yazarlardir.

sözlükte avukat olanina cok denk gelinir de savci ve hakim olanina denk gelinmedi. cogu yazarin tanidigi dürüst hakim ve dürüst savci esi, dostu vardir ama is ciddiye bindiginde bu tanidiklar babasinin oglu olsa tanimazlar, ne gerekiyorsa yaparlar (o yüzden dürüsttürler).
hakimin senede bitirmesi gereken 500 dosya varken sözlüğe gelerek vakit öldüremezler. Aynı şey savcılar için de söz konusu. Taaa öğrencilik yıllarından kalma hesapları varsa da artık girmiyorlardır.
Burada aklınıza gelebilecek her meslekten adam var siz kafanızı yormayın.
Bu soruya ilk derece mahkeme hakim ve savcıları karar veremez.

Mümkünse istinaf ve temyiz hakim savcıları olsun.
Varlarsa kendilerine bir sorum olacak. Sorum şu;

Saat 23.30 a geliyor.bu saatte kahve mi içeyim yoksa oralet mi ? Kararsız kaldım. Bu konuda savcı ve hakim kararına uymak istiyorum.
sana ulaşıp napıcaklar acaba dediğim yazarlar. ahahas ulan bi de cüppeyle falan pozlar o biçim. hayır bir insanın "kendine" güvenmesi hoştur iyidir ama yaptığı mesleği ön plana çıkarması -psikolojik teşhisle mesleki olarak söylüyorum- aşağılık kompleksinin çaresiz bir dışa vurumudur.

ekleme: ulan bari daha fazla pikselli bir fotoğraf ataydınız ya haha.
"hemşehrim bizim yeğenin bir tayin işi vardı" gibi diyaloglardan uzak durmak için kendini gizleyen yazarlardır.
(bkz: asli kurucu iktidar)

fakat kürt sevmeyiciliğimi asla ve asla mesleğime yansıtmıyorum.

edit: eksileyen hayvan ırkçılık mı yapalım onu mu istiyorsun?