bugün

(bkz: başlık tanım uyumsuzluğu)

en asil duygunun insanlarıdır.

rhein
Galatasaray'ın 17, Fenerbahçe'nin 17 şampiyonluğu olduğuna göre her sezon sonu üzülmeyen taraftarlardır. Bilmeyen de hiç şampiyon olmamış sanacak.
(bkz: adam hala ağlıyor lan) *
her sene babayı almasına rağmen, ligimizin en fazla şampiyon olan iki takımından birinin taraftarı olan yazarlardır... derbi sonrası çıldırıyorsak suç biz de mi, kazanıyor takım napalım... acınıza saygımız sonsuz ama bu kadar çemkirilmezki canım... ayrıca;

(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: sözlükteki fenerbahçeliler)
fenere yenilince ağlayan yazarlardan iyi olan yazarlardır.
Aralarında bulunduğum yazar grubudur. Güzel ve asil duyguların insanı yazarlardır. hepisini öpüyorum *
(bkz: vurmayın artık adam öldü) *

edit: eksiliyor daha ölmemiş vurun vurun. *
fener hakkında entari girince eksi yağmuruna tutan yazarlardır. hiç mi eleştiremeyeceğiz sizi be?
derbiden sıkılmış yazarlardır. her derbide galibiyet aldığı için hırslanamayan taraftardır aynı zamanda.

galatasaraylı ezik adamlara kızıyorum çünkü harbi gsli olan arkadaşların adını çıkartıyorlar. derbiden sonra gsli birsürü adam aradı tebrik etti. facebooku açtım gene pendik yazan mallar var. yapmayın böyle gençler. eğer ezmek istiyorsanız bizi yenerek yapın bunu. nasıl yani diyorsanız; (bkz: 6 kasım)

sezon sonu ne olur bilmiyorum ama derbi * bizimdir arkadaş. ve fenerbahçeliler seviniyor olacak şey değil demek ne demek lan? sanki derbiyi siz kazansanız iki kere alkışlayıp önünüzde ki maça bakacaksınız.

yapmayın böyle şeyler.
her sezon sonu babayı aldıkları iddia edilen fakat 3 gün önce halı sami yen cennetinde babalara gelmiş tokmakzedelerle eşit şampiyonluk sevinci yaşamış taraftarlardır.

her şeyin bir bedeli olduğu gibi, geleneksel tokmak sonrası yayla kupası,pendik, platini eşliğinde ağlayan melislere de katlanmak zorunda kalırlar. ayrıca derbi sonrasında, maçtan önce girdikleri entryleri afiyetle yemek zorunda kalanları büyük bir zevkle izlerler.
- Kıskanılası yazardır.
- Bayanlarının güzel olduğu kadar zeki olduğu yazardır.
- Yazmış olmak için yazmayan, kendini başlığa odaklamış yazardır.
- Atatürkçüdür ve ahlaklı bir yazardır.
- Her daim güne 1-0 önde başlayan ve her daim takımının yanında olan yazardır.
büyük fenerbahçenin güzel taraftarlarıdır. yalnızlardır. * * *
(bkz: 9m15cm)
(bkz: biri bana mı seslendi)
işte o benim.
sözlük yazarı değil ama tanıdığım en önemli fenerbahçeli olan abim sayesinde en güzel fenerbahçeliden daha çok seviyorum fenerbahçeyi
şampiyonluk kutlamaları için kadiköye gitmişler diye haber aldım. hayırdır?**
gün itibariyle içlerinde bir şeylerin patladığı yazar arkadaşlardır.
kamil insanlardır. *
(bkz: cesyjames)
(bkz: winniethecrusher)
(bkz: pic black)
(bkz: mmtyvs)
sayıları cidden azdır.
elimde belgeler de var ama üşendim şimdi.
özet geçeyim:
en fazla cinconlu var.
akabinde bjk li.
bjk li yazarların çoğunluğu kızlardan oluşmakta..
(bkz: tövbe continued)
sayıları ünlerinin altındadır.
sayıları harbiden azdır.*
maçı kaybeden her takım taraftarı gibi azalış göstermeleri normaldir. maç sonrasında genelde zafer kazanan taraftarlar çoğunlukta olup bol bol seri eksi oy verirler.
(bkz: beşiktaşlıların beraberliğe galip gibi sevinmeleri)
bjk ile berabere kalınmasından dolayı bjkli yazarlar tarafından hadi lan fırsat bu fırsat daşşak geçelim şunlarla denilen yazarlardır.

artık alışmış adamlar her derbi bizim sevinmemizden kendileride her sene şampiyonluk sevinci yaşamaktan ki, sanarsın geçen seneyi şampiyon bitiremeyen ve göt olan tek takım fenerbahçedir.
o mükemmel insan benim.
(bkz: çekemeyenlere anten hediyemizdir)
güncel Önemli Başlıklar