bugün

Göz kanatan tartışma.

Erkekler kızların gereksizliği, işe yaramaması, hangi hayvana benzedikleri tarzında başlıklar açarken,
Bazı kadınlar da buna Türk erkeğinin yataktaki yetersizliği tarzındaki başlıklarla yanıt veriyor.

Kavga etmeyin a dostlar, birbirinize bel altı vurmayın;
Zira Toplum kadın ve erkek beraberken,
birlikteyken güzel.

Öpüşüp barışmanız dileğiyle!
Kızların pek şansı olmaz. Askerlik bilgileri yok çünkü.

Cephede nasıl davranacaklarını bilmezler. Benolayıyanlışanladımsanırım .
-allah belasını versin bu erkeklerin!!
+Allah sizi kahretsin kadınlar!!
+Aa nasılsınız traveler hanım?

Bu nasıl kavga lan heh.
Onu bile yapamıyorsunuz aq.
keşke çakışması olsa. ama işte.
(bkz: sözlükteki erkek kız çakışması)
sözlükte nickin altında herkesin cinsiyeti yazsa son bulacağını düşündüğüm tartışmadır.**
sözlük tarihi incelendiğinde ortaya çıkacak binlerce ".... yapan türk kızı, ....olan türk kadını, ...kadın, ....kız, .... karı, ....avrat" gibi başlıklara/entrylere kızların cevap vermesi sonucu oluşmuş bir çatışmadır.
kızları bilemem ama erkeklerin saldırganlığı hala ellerine olan zaruri bağlılıktandır. nedense* bir türlü bir kız arkadaş edinip de sevişemediklerinden sürekli bok atmaktalar.
insanı ilkokul sıralarına götüren tartışmadır..düğünlerde iki kızın vals gibi bir dans icra ettiği anları hafızalara getirendir.
salaklarin erkek-kiz ayrimi yaparak istemeden dahil oldugu catismadir.

lan dost, lan dusuncesiz insan, erkek-kadin catismasi veya oglan-kiz catismasi desene suna, kendin ayrimcilik yapip sonra da catisma var dersen komik duruma dusmez misin ? dusersin. dustun.
erkek kız çatışmasından çok fransız-türk çatışmasına şahit oldum.
(bkz: en büyük aşklar kavgayla başlar)
erkeklerle bir sürü eziyet çeken türk kızları arasındaki çatışmadır. türk erkeğinin her sözü söylemeye, her şeyi yapmaya takdiri vardır. 'döver de sever de'. türk kızına gelince çirkindir, kokuyordur, yatakta kötüdür, poposu büyüktür vs. ama anlamadığımız şekilde susuyordur. türk erkeğinin bu kadar ahlaksızlığını, 'ben yaparım erkeğim senin gücün yetmez' lafını yanına koyup oturan türk kızının ileride şikayet etmeye de hakkı yoktur.
(bkz: parmaklarınızı yormayın boşa)
sonucunda işin admine kadar ulaşıp, 'adminim bu çocuk benim saçımı çekti' şeklince çocuksu kavgalarla son bulacak çatışmadır.
maldanadam ın lideri olduğu çatışmadır. (bkz: azizim)