bugün

bir süredir sözlükte meydana gelen enterasan olayları içeren hede.
once birden ortaya çıkan videolar başladık sonra az önce başımıza gelen sozlugun word sayfası gibi görünmesi.
bunların devamı da gelecek midir diye tedirginlikle beklememize neden olan gariplikler dizisinin çözülmesini umuyoruz.
(bkz: sır kapısı)
zall'in 1 nisan'da elle tutulur bir saka yapmamasi yuzunden simdi yasanan garipliklerdir.

lanetlendik.
kanımca en ilginci internetim bağlı olduğu halde google dahil hiçbir sitenin açılmaması ama sözlüğümüzün açılmasıdır. Gurur duydum bir kez daha senle be sözlük...
birinin sözlüğü kurcaLAdığına delalettir. -oynamayın lan sözlükle-
sözlüğün bildiğin beyaz sayfadan ibaret bir görüntüye bürünmesi.tırstırması.
(bkz: sanırım bize birşey anlatmaya çalışıyor)
sözlüğe gulyabani'nin gelmesi durumudur belki de.
(bkz: gulyabani diye bir şey yoktur ama olabilir de)
basmadığım butonlara ait sayfaların açılması
moderatörlerden övgü dolu mesajlar almak
entrynin üst üste 27 kez iyi oylanması
online kişi sayısının 10 000 e fırlaması
sol frame dışkı bırakılmaması

oldukça esrarengizler öyle değil mi?
vuku bulan olaylar exorcism of uludağ rose tarzı olaylardır.
sözlükte mal mal dolaşırken nickleri "p" harfi ile başlayan yazların seri katile rastl... ıghhhhnnngggg..
(bkz: olur öyle)
SAĞIR BiR SESSiZLiK SARMIŞTIR ORTALIĞI,
ENTRYLER AYNI SIRADANLIKTA
VE BAŞLIKLAR AYNI SARMAL DÖNGÜDE SALINMAKTADIR.
BiRDEN HAYKIRIR BiR YAZAR.
YETER SUSUN ARTIK.
SUSUN VE DiNLEYiN,
GÖRÜN,
ANLAYIN,
ARAYIN,
BULUN
VE PAYLAŞIN ARTIK.
BiRDEN BiR SORUDUR KAPLAR HER YANI:
NEYi?
HAYAL KIRIKLIĞIDIR, GÖZLERiNDEN DÖKÜLEN.
ANLAŞILMAMAKTAN YORULMUŞ BiR YAZAR, YIKILIR SATIRLARININ ARASINA.
ÇOK UĞRAŞIRLAR AMA KALDIRAMAZLAR.
ÇOK GEÇTiR ARTIK.
LÜTFEN GEÇ OLMASIN.
(bkz: derin sözlük)
haftanın gammazları listesinde 31. sırada gözükmekteyim, enteresandır aynı zamanda da bu hafta 31. yaşıma girdim. sanırım sözlük bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor. anlatmaya çalışmasın, açık konuşsun!
geçen gece gelişmelerden bi tıkırtı geldi. ulan sözlükte de kimse yok. bi sessizlik oldu; sonra bi' daha... takurt tukurt bi' şeyler. bi' fısıldamalar... hooop skerim dedim, çıktım gittim! şimdi iyi ama iyi.
vize zamanımda sözlüğe girerken şifremi yanlış girdim ve doğrulama kodu *olarak "vize" kelimesi çıktı.
final zamanımda da şifremi yanlış yazdım ve kelime "final" çıktı.

bi mesaj veriyor bu sözlük veriyooorr. eğitim öğretim neferi uludağ sözlük.
(bkz: Beşinci boyut uludağ sözlük)
sırrı çözülemeyen bakire kız sorunları ve atatürk ile olmayan sorunlarını sözlükte çözmeye çalışan ergenler.

bütün bunlar (bkz: the x-files) özel oturumda. bu gece.
aha mistik olay!

hakim yaka gömleğimi giyip geliyorum. saçlarım da yeteri kadar gür. derhal Sır Kapısı, Kalp Gözü, Hidayet Coşkusu konseptli videolar çekip stv'ye göndermeliyiz. bu güzide kanalın yüklendiği o muazzam misyonu varlığımızla taçlandırmalı, ülkem insanının ruhunu doyurma gayretlerine katkıda bulunmalıyız.

prensip olarak, vatanıma optimum fayda sağlamayacak hiç bir işe kalkışmıyorum. lakin sende biliyorsun ki; bu fikir dahiyane!
•kendimi oylayabilmem
•takip edebileceklerimin içinde kendimin çıkması
•daha önce ukte verdiğim ama doldurulmuş başlıklara her yazıldığında mesaj gelmesi
•isimsiz başlıklara girilen entryler
•isimsiz başlıklara eklenen görseller.
iki kere login oldum ikisinde de aynı yazı çıktı.
Düzenli olarak birbirine yürüyen yazarlar.
Garip olaylar deyince rastlantilara inanciniz ortaya cikar. Rastlanti diye bir sey yoktur.
gireceğim entrynin aşağıda hazır olması.
görsel

Digerinden daha sonra girilen bir entrynin ustte olmasidir.