bugün

Turgay k. Adlı klavye delikanlısı sözlük yazarının davranışı.
görsel

Bir nick ardına gizlenip burada istediği her şeyi yazabileceğini sananları bekleyen mutlak son.

Klavye ardına gizlenip hakaret et, sonra mahkemede uzlaşma talep et.

Ne uzlaşması?
Delikanlı adam uzlaşma talep etmez.
42 yaşında adamsın lafının arkasında dursana, utanmadın mı "uzlaşma talep ediyorum" derken?

Edit: işte turgay'ın ifadesi ve uzlaşma talebi.
görsel
götlüktür. neymiş, öyle kafana göre her istediğine fetöcü pkklı sik sok diye hakaret etmeyecekmişsin edersen ne olurmuş? götünden kan alırlar adamın kaaaamillll.
bu troll çocuklarına ders olsun.

babasının çiftliği gibi kullanıyor burasını.

sağolsun zall ve saz arkadaşları herhangi bir girişimde bulunmadığı için de fink atıyor deyyuslar.

hahah ne güldüm ama!
uğraşın durun lan şimdi.
kimmiş lan bu kamil diye merak ettirmiştir.

görsel

muhtemelen şu aktrollerden birisidir "kimseden korkumuz yok agaaa" diyenler var ya. işte böyle es kaza mahkeme koridorlarına düştükleri zaman çıkıyor ak koyun kara koyun ortaya. bir tanesi vardı bana buradan sallayıp duruyordu. o gün açıktan yazdım ( zarfladım ) bak kardeşim kimse ile uğraşmadım ama sen ilk olacaksın diye. önce bayağı bir yıkama yağlama çekti baktı olmuyor o gün bugündür entry girmiyor alemin delüganlısı nedense *
ahmet kaya pkk lıdır.
ferhat tunç pkk lıdır.
şivan perver pkklıdır (ayrıca martı kaşlıdır)

bunlar sanatın toplum için yapıldığı idrakına varamamış, tek amaçları dağdaki bebek katillerini gaza getirmek olan itlerdir.

peki ya feridun düzağaç? feridun düzağaç hemen hemen toplumun tüm kesimleri tarafından sevilen türk müzik tarihine adını altın harflerle yazdırmış kendi çapında sanatını ifa eden sesi ve sözü kuvvetli vatanperver bir sanatçıdır. ayrıca beşiktaşlıdır lan!!

açık ve net evet.
Butun bunlari akil ve mantik suzgecinden gecirdikten sonra benim anladigim şu... tengir budun, feridun düzağaç'mış. *

Not: sozlukte su emojilerin kullanimi serbest birakilmalidir. Yildiz ney la?
iyi, güzel sallamışsınız ama burada eğlenebilmemizin tek nedeni sahip olduğumuz rahatlık.

böyle çocuk gibi işi gücü bırakıp birbirimizi ispiyonlayacaksak nerede kaldı sözlük ruhu, nerede kaldı bol keseden sallama lüksü.

ben tasvip etmiyorum.

ne olursa olsun, burada olan burada kalmalı.

edit: olm konu çok başkaymış lan, pardon. *
bir yozgatlı yazar kahramanlığı . görüyorsunuz fazla söze gerek yok.
Hangi yazar acaba?
" her kişi ve her konuda bir fikri olan nesil' in düştüğü acı durum."
araştırmaz...
sorgulamaz...
anlamaz...
iş sallamaya geldi mi... istanbul surlarını döven fatihin topu gibi...
sosyal mecrada sallar gider...

not: 40 küsur yaşında olman, okur yazar olman sana küfür- hakaret- iftira atma hakkı vermez.
önüne gelene terörist- vatan haini- pkk' lı- fetöcü demen,
seni; bu tür alçaklıkları aklayan soytarıdan başka birşey yapmaz. kendine bunu yapma...
Sözlükte ;

Herkes ayağını denk alacak.bizde geri adım yok.

Sen teröristsin,

Sen fetöcüsün,

Alırım ip adresini gelirim oraya...

Mahkemede ;

Haddimi aştım, özür dilerim, bi daha yapmayacam, evdeki interneti bile kapattıracam ben...
Klavye ardına gizlenerek, kahramanlık yapan kavanoz pehlivanlarına ders olacak nitelikte bir olaydır.

Ünlü olmamıza gerek yok, ağzından salyalarını akıtarak, kişilik haklarına saldıran, hadsizlik sınırlarını aşan, hakaret eden, saygısızlığı alışkanlık haline getirmiş her kendini bilmezin karşılaşacağı durumdur.

Gerek sözlük içi, gerek sözlük dışı, Milletin karısına, kızına, o..pu, kaşar, yollu...vs ağır ithamlar ve hadsizlikte bulunan her kuş beyinli saykonun bu hadiseyi dikkate alıp, kalemini edeple kullanması gerekir.

Sonra vay efendim uzlaşalım, vay efendim özür dilerim, yapma etme, kuzenim yazmış gibi zamazingolarla iki paralık olmayın!
Herkes haddini bilecek!
Nokta!