aptallıktır deyip bırakacağım ama entry başlıktan kısa uyarısı gelecek diye '' tam bir geri zekalı boş beleş bir iştir '' diyeceğim. dedim.
yetenek ister. bende olmayandır.
kimse keşfetmezse kötü olaydır. geçen yazmıştım. kimse yazmadı mazi kalbimde yaradır.
akıllıcadır. sözlüğü çöplüğe döndürenlere batar. yeni nesile garip gelir, kitap okumayan yapamaz, erken uyumayan beceremez falan.
uludağ sözlükte yazılıyorsa eğer boşuna yapılan eylemdir. aslında herkes taktir eder böyle yazarları ama kimse o kadar uzun bir yazıyı okumaz. çünkü bu sözlükte makara yapmaya adam var, oturup karşılıklı ciddi sohbet edilecek çok fazla yazar yok.
tarafımında çoğu zaman başvurduğu leziz bir kişisel tatmin yolu. her uzun yazı değerlidir ve lennn ben bunu her koşulda artılarım mantığı komik duruyor.
mesele yazının uzunluğundan çok içinin dolu olup olmaması...
yani yazı uzundur ama sadece laf ebeliği yapıyordur. yazı hayli kısacıktır fakat sayfalara bedel bir manidarlık içerir.
uzun yazı yazmak leziz bir uğraşıdır, ama her uzun yazı iyi yazı değildir.
okunmasa, oylanmasa bile vazgeçilmeyecek olandır. çünkü insanın değerini yaptıkları belirler, yapmadıklarının sebebi değil.
uzun yazmak yada kısa yazmak işin özünü verebiliyorsan yazarsındır.
gercekten yazarlık vs gibi konulara ilgisi olan insanların yapmasında fayda olacal hadisedir.. okunup okunmaması onemli degil.. iyi yazıyorsan birgun mutlaka hakettigini alırsın bebegim.. devam et..
kısa yazacak kadar vakti olmayan sözlük yazarıdır, söylenecek bir şey kalmayınca noktayı koymak en iyisidir.
Mobilden girenlerin tembellik ettiği durumdur.
okunması en güzel olan yazı tipidir. Pek yazamasamda uzun yazıları okumak güzel oluyor.
kimilerini çok üzen olaydır.

(bkz: eksi veriyorlar diye uzun yazı yazmayan yazar)
olmazsa olmaz değildir.
beğenilme kaygısı gütmeden yazmaktir. kimse okumazsa ben okurum sorun yok.