bugün

Hiçbir işe yaramayan odunlardır. Bunları mangal kömürü niyetine yakmak lazım. Ama meşe odunu kadar değerleri yok. En iyisi hıyar niyetine toprağa ekmeli bunları.
hırsız oç yazar.
ben bu sözlükte en az 1-2 ay yazıp da tanınmayan insan olmayacağına inanmıyorum. çünkü burası dışa değil, tastamam içe dönük bir platform. konuştuklarımız, yaptıklarımız, yaşanan şeyler sadece bizim aramızda. çokça büyük bir odada birbirlerini çok yakından tanımayan ama sadece birbirleriyle faaliyet gösteren insanlar gibi uludağ sözlük yazarları. yani popüler olmak başka ama tanınmayan yazar olmak çok zor. çünkü burada tanınma, sizin kendinizi göstermeniz kadar sürekli sözlükte olanların sizi görmesiyle alakalı ve çoğunlukla yeni gelen birisi bile hemen kendisine koltukta bir kıçlık yer bulur.
Tanınanlardan farkı yoktur. Serverin fişi çekildiğinde ne bir entry kalacak ne bir nick. Hepimiz toz olup gideceğiz. işte ölüm de böyle bir şey...
marcus dostum sonuna kadar haklı. 1-2 ay düzenli yazıp da tanınmamak mümkün değil.

tanınmazdan geliniyor olabilirsiniz ama kesinlikle tanınıyorsunuzdur.

mesela bir göz attım, daha önce hiçbirine nick altı girmesem, mesaj atmasam da bu başlıktaki bütün yazarları tanıyorum.

burada tanınmaktan kasıt adına başlıklar açılması ve günde 20-30 nick altı almaksa o başka bir başlığın konusu.

orada cicikler devreye giriyor.
Tanınmaya gerek yok. Bizi bilen bilir kardeş.
Tanınıp tanınmamak mesele değil de ortak duyguların paylaşılması açısından güzel.Herkesin bir hikayesi var ve biz her hikayeden yeni şeyler öğreniyoruz.
(bkz: kalahari dogumlu kutup ayisi)
Nick değişikliği yapmıştır.
Trol olmadıkları kesinleşmiştir ..karmasına bakarsanız yukarıdadır..
Mesala ben.
Benim de içinde bulunduğum yazarlardır.
Çaylağız olsun o kadar.
Kime göre tanınmayandır tartışılacak konudur.
Millete götünüzün resmini atmanız yeterlidir bunun için çok da şey yapmaya gerek yok.
valla kinami beyefendiye ilave olarak şunu söyleyeyim..

şurada halihazırda bulunan hemen herkesi tanıyorum.. tanımaktan kasıt çok geniş tabii..

şurada ezik ezik celebrity olma çabası tanınmaksa..

aman kalsın amk..
O zaman selamun aleyküm.
tanınınca başınız göğe mi erecek kapalı uçlu soru cümlesiyle teskin edilmesi gereken yazarlardır.
benim o. nick6 girmek isteyen olursa alo desin.
Tanım:ben.
Tanınmamayı dert etmemesi gereken yazarlardır.

Şimdi sen her başlığa saçma salak entry girip herkesin tanıdığı ve illallah ettiği bir yazar olmayı isteyenlerden misin yoksa kendi halinde entryler girip herkes tarafından tanınmasam da olur diyenlerden mi. Ben şahsen birinci gruptanım. Ee tanınmak önemli bizim de bi ortamımız var yaneee.
Zavalli tiplerdir.
Bunlar adam bile degillerdir. Arada gezip dururlar öyle mal gibi.
Çok şükür benim. Hiçbir ortamda dikkat çekmeye, fazla yüz göz olmaya gerek yok. iyi de olsa kötü de olsa insanı yorar.
120 kişi arasında tanınmamak da ne bileyim.

Aynen öyle.