bugün

Türkiye de onlarca etnik köken türk milleti adı altında bakın türk ırkı demiyorum farklı şeyler. Birbirini sevip sayıp sahip çıkarken. Bunların bir çoğunun ortak yönü kürtlerden nefret etmekse kürtler bir dönüp kendi götüne bakmalı bence. Bu kadar nefreti hakkedecek ne yaptım?
Şu kürt türk muhabbetinizden midem bulandı artık yau.
Arnavutlar ve Boşnaklar gayet örgütlüdür birbirini tutar kendi dillerini ve folklor gibi kültürel şeylerine sahip çıkar ancak genel olarak vatana ihanet etmez. iyi bir vatandaş olmaya çalışır insandır. Çerkesler milliyetçidir ama genel olarak bu ülkeyi severler. Kürt atadan haindir çıkarcıdır ve ilkeldir.
sözlükte sadece kurtlerin devlet bize bahmiyir demesiyle dogru orantili önermedir.
yanlış tespit. ırkçılık yapılmıyor sadece vatan haini oldukları ve ilk fırsatta ekmek yedikleri devleti milleti sırtından vuracakları gerçeği dile getiriliyor ki bu da ırkçılık diil gerçeklerle yüzleştirme olayıdır.
alakası yoktur, vatanını milletini canından çok seven her birey gibi bütün azınlıklardan nefret edilmektedir, ancak k*rtler bunların içinde en çok hak edenlerdir.
Eyvallah tamam terör estiriyorlar bazıları eyvallah hakları için örgütlenip olay çıkarıyorlar eyvallah ırkçılık yaparsın veya tepki gösterirsin de fazla çocuk doğurduğu için bir milleti aşağılamak orospu çocukluğudur.

Tabi anasını siktiğim piçi sen ailenin tek piçisin ondan götün havada 3 çocuktan fazlasına sahip herkes sana kürt geliyor.

Ulan ırkçılık yapıyorsunuz da bari tutarlı yapın. Öyle orospu çocuğu örnekleri verip de Kürtlerden nefret etme bahanesi olarak kullanma.

Çocuk doğuruyor diye bir milleti aşağılayamazsin. Benim tanıdığım bir aile var. 16 çocuk. 6 çocuk dünyanın her yerinde işe girmiş. Makine Mühendisliği okuyan var tıp okuyan var. Öğretmen var. Hemen hemen her meslekten okuyani var.

Şimdi sen bu aileye de ırkçılık yaparsan Afedersin senin ananı Sikerler.

O yüzden ırkçılık yaparken filtre koyun.
Bütün Kürtleri bir tutmak yanlıştır.

Bölücü kürt vardır bir de Türkçülük diye savunup da bir bok bilmeyenlerden daha çok ülkesini seven vardır.
aslında o pkk düşmanlığıdır ve pkk üyelerinin %70-80' nin kürt veya arabik-kürt olduğunu düşünsek ırkçılık değil abartılmış bir reaksiyondur.
eğer pkk vb. oluşumlar yok olursa muhtemelen halktaki bu nefrette biter diye umuyorum.
hem ayrıca boşnaklar ile kürtler' i niye karşılaştırıyorsunuz. boşnaklar terör örgütü kurup adam öldürmüyor, tek sorunları biz iç anadolulu' lara iğrenç birer ermeni kırması gözüyle bakması ve kendilerini çok övmeleri. ne olursa olsun adam öldürmekten iyidir gene de.
(ara: türk)
(ara: türklerin)
En buyuk irkci bu kürtlerdir. Kucuk yastan cocuklarin kanina girerek tam bir turk dusmani gibi kin ve nefret icerisinde buyuten bunlardir.