bugün

Korkunç bir gerçektir. An itibari ile siyonist teröristler ile Filistinli direnişçiler savaşırken sözlüktekilerin Brezilya Almanya maçını bir bok varmış gibi gündem yapması acı vericidir.
sözlüktekilerin evine bomba yağınca uyanacakları vaziyet.
Alçaklıktır. Hani sallasalar da önemli değil bir şey fark etmeyecek fakat bu yapılan saygısızlıktır.

Edit: canlarını savunanlara terörist demek ayrı bir mantıksızlıktır ve de inkardır.
filistin için üzülsekte sözlükten yazarak dünyayı kurtaramayacağımız gerçeğini bilmemiz gerekiyor.
araplar bizim kötü günlerimizde hiçbir zaman bizim tarafımızda olmadı aksine düşmanın tarafında oldu. fakat biz yinede onlara hala ve halaa sırf müslümanlar diye yardım ediyoruz ve yine de suçlu olan bizmiyiz şimdi ? tabi yine de yardım etmemiz gerekiyor fakat insan düşünmeden edemiyor zengin arap ülkeleri altın tuvaletlerde sıçarken neden onlar yardım etmiyor da neden ilk fırsatta yardım denilince türkiye aklına geliyor bu yüzsüzlerin ?
Sözlükte;
Saygıyı.
insani değerleri.
Kadınları ki özellikle kadınları.

Umursamayanlar var ve kalkıp filistin, soma, özerk uygur adı değişen insanın katledildiği her olay hakkında Yazarlardan hayıflanmak tavşanın dağa küsmesi gibidir.
Ayrıca kimse klavyeyle devlet kurtarmıyor. Klavyeden başka da bir şey yok ya neyse.
bu başlığı açan arkadaşın durumundan daha normal ve ahlaklı bir davranıştır. afrikada da teröristler tarafından çocuklar öldürülüyor mesela bunun için de bir başlığın var mı sözlükte? neden filistin? çocuk aynı çocuk vahşet aynı vahşet değil mi? ama yok illa sünni arap olacak değil mi? senin yapmacık zoraki duyarlılığını sikeyim. biz hepsi için ayrı ayrı üzülüyoruz merak etme. sözlükte başlık açarak neyi değiştireceğini sanıyorsa dangoz. ahan da 7-0 oldu (schurle).
Dünyaya uyum sağlamış sözlüktür. Zira dünya sallamıyor. Vicdanlar sadece kendine açıksa, zulüm sadece kendine yapıldığında zulümse sallanmaması normaldir. Cahit zarifoğlu nun bir sözü vardır ' Filistin bir sınav kağıdı her mümin kulun önünde' diye, sınav kaybetmiş sözlüktür o zaman da.
normal olan olaydır..
kendi ülkesini sallamayan bir sürü koyunun olduğu sözlükte ne bekliyon la davaro?
sikmişim filistini.

bize ne lan araplardan?

götü kiraya veren gelip ağlamasın.
salladık ta ne oldu?

(bkz: mavi marmara)
dünyada kimse sallamazken sözlük sallamamış ne vardır?
islamla kaybeden ülkelerden biri daha. sunni selefi şii alevi diye bölünüp birbirlerini yiyeceklerine bir ulus olarak direnmeyi başarabilselerdi bugünkü israil israil olmazdı.
bir ülkeyi bölmeyi başarabilmenin iki yolu ırk ve din .... arındınız arındınız arınamadınız 3. dünya ülkesi olmaktan iç savaştan birbirine düşen saygısızlık eden kitlelerden ötürü öldürülmeye bölünmeye sömürülmeye laik bir ülke olursunuz.
çünkü asla bir olmayı başaramadınız.
o yüzden dini ırkı kullananlar bir ülkenin en büyük düşmanlarıdır. ayrımlar bölünmenin ilk adımıdır.
ki türkmenistan varken ikinci kümeye düşen ülkedir. araplar için birinci küme olabilir.
ne doğru olandır, ne de yanlış olan.

fko* zamanında, yaser arafat gibi bir adamı ve halk için bir şeyler yapmaya çalışan orduyu-örgütü harcayan halka müstehaktır bu olanlar. dinsizin hakkından imansız gelir. deniz gezmiş ve daha nicesinin eğitim aldığı, belki de arap dünyasının çehresini, bakış açısını ve geleceğini tamamen değiştirecek olan insanlara* yazık eden bu islamcı yobaz halka her şey müstehaktır. hele de yurdunu parayla satıyorsa. ama kıyamıyor insan yine de. çocuk var be. bir sürü günahsız çocuk. o çocuklara ve bozulan psikolojilerine üzülüyorum sadece.
Kimse Şerefsizlik yapmasın! Türkmenler nasıl kendi başlarının çaresine bakmaya zorlandı?! Kim yardım etti kim sesini duyurmaya çalıştı? Elin arapları bi kendi soydaşın etmedi. "Filistin halkı kendi başının çaresine bakar." Diyemedi değil mi Arınç da?
Merak etmeyin arap yalakasi çok iki güne asker bile çıkartma yapılır ulusal yas filan edilir savas gemileri gonderilir arap onlar arap siz kendi kardesinize bakın!!

En iyi yapılandır.
Tayyipin etkisidir. Filistini siktir et kaç kişi dinden çıktı bunun sahiplendiği şeyler yüzünden.
Bence de sallanmaması gerekir müslüman müslümanın kanını dökerken buna ayıracak vakit yok.
insanların zulümkar niyetleri ile alakalı bir durumdur.

Arap düşmanlığı var bir kere.
keşke üzülerek, söverek, hayıflanarak hallolsa bağzı şeyler. hele ki yazarak ulaşılsa bağzı beyinlere keşke!
ne filistini ne filistinlisi. Bir bardak çay bir fincan kahve bile ikram etmezler insana bu filistinli yavşak araplar.
kardeş senin o dikkati çekmek istediğin araplar bugün ırakta türkmen kanı döküyor .
türmenistanda insanlar öldürülüyor ermeniler girmiş azerbeycana biz türkiye olarak taziyeyi ermenistana veriyoruz.
yani biz kendi soydaşımızı umursamaz olmuşuz gidip onu katledeni mi umursayalım ?
neredeyse bu türk düşmanı araplar yüzünden oh ne güzel yapıyorlar diyecek duruma gelmişken.
filistinlilerde kalleştirler. Osmanlıca kaynaklarda filistinde yaşayan arapların türk kervanlarını yağmaladığı ve türk kadınlara tecavüz ettikleri yazılıdır.
Ne yavşaktır o filistinliler.
filistini sallayanların filistin dışında hiç bir şeyi sallamama gerçeği kadardır...

filistini ülkemdeki arrap hayranlraı yeterince sallıyor zaten. (ki hümanizm adına ben de öyle) ama nijeryada alışveriş merkezindeki katliamda (çocukların parçalanmış cesetlerini dolaplara tıkmışlar) "filistini sallamıyonuz" diye ağlayan bu zatlar ağlamış mıdır?

hayır.

insan ayırıyorsun sus demek farzdır sünnettir düğündür celebrity dir...