bugün

amlı götlü memeli muhabbetlere maruz kalmaktır. yerinizde olsam terk ederdim burayı. terk etmediğinize göre hoşunuza mı gidiyor anlamadım ki. diğer türlü amlı gçtlü meme li muhabbetler durdurulmalı. o değilde o değil işte bak.
zordur.
yeri gelir kendini bilmezlerin laflarına maruz kalınır; yeri gelir hakaretimsi başlıkları görmezden gelmeye çalışmaktır.
sözlükte erkek olmayla az biraz daha çekilemez durumdur. sizi genelleyecek o kadar denyo vardır ki, sürekli bok atarlar, asıl bok attıkları, kendi yaşantıları, ama farkında değiller. neyse öptüm bay.
2 gündür şurda yazarım ve sözlükteki kadın profilini iyi öğrendim.

Güzel bir entry girersiniz, gelen ilk mesaj "adınız ne?" olur.
itiraf başlığında entry girersiniz, eli s*kinde biri mesaj atar "gece gece mastürbasyon isteğim arttı rahatlatacak birşeyler söyle"...
Biraz erkekleri yeren entry girersiniz hemen size hafif sitemkar aynı zamanda cümle sonuna ":))))" smileyi eklenmiş mesajlar yağar...

Daha niceleri, paylaşacağım zamanla.

Ciddi ciddi yazmayı haketmiyor bu sözlük.

Edit: entrym üzerine çok mesaj geldi, normal olduğu söyleniyor. Kadınlar buraya uzun süre yazınca her türlü konuda rahat oluyormuş ve kaşar sıfatını hakediyor olmuyormuş...

Burda cinsellik/kadınların organları/her türlü küfür/ erkeklerin cinsel hayatı/penis boyutları, amg* konuşulunca normal, bu konulara alışan ve garipsemeyen kadın orospu...

Pes.

Edit2: Bana "mastürbasyona meyilliyim rahatlatacak bir şeyler söyle" diyen erkek normal ben kaşarım, bak bak bak...

Ben erkek de olabilirim, bir erkeğin kız zannedip bir erkeğe "rahatlat beni" tarzında mesaj atması acınacak durum değil mi? Kızlara sırf bir sözlükte yazıyor diye kaşar, sürtük hatta daha ileri gidip orospu sıfatını yakıştıranlar nasıl acınacak duruma düştüğünüzü bilmiyorsunuz.
sözlükte yüzlerce kamille uğraşmak demektir.
keşke italyan erkekleri gelse.
Bir bok değiştirmeyen mevzudur.

Rahatsız edilirsen, engelle dersin engellersin.
Daha ötesi mi var?

Aq sanki sözlükte kadın olup da, sırtımızda taş taşıyoruz.

saçmalamanın dibine vurdunuz hee!
toplu taşımada kadın olmak gibidir.
kıraathanede kadın olmak değildir lan sözlükte kadın olmaktır işte. bi numarası,espirisi,zorluğu filan yok. kalkmışlar görevimiz tehlike gibi anlatmışlar ya.

donuzu var, engeli var, bir derdim varı var. ne zorluğu kardeşim ya.
(#22548680) bunun üzerine sayısız mesaj aldım. "burada yazıyorsan kaşarsındır" , "madem rahatsızsın git sözlükten" vs vs birçok mesaj.

Bana "mastürbasyona meyilliyim rahatlatacak bir şeyler söyle" diyen erkek normal ben kaşarım, bak bak bak...

Ben erkek de olabilirim, bir erkeğin kız zannedip bir erkeğe "rahatlat beni" tarzında mesaj atması acınacak durum değil mi? Kızlara sırf bir sözlükte yazıyor diye kaşar, sürtük hatta daha ileri gidip orospu sıfatını yakıştıranlar nasıl acınacak duruma düştüğünüzü bilmiyorsunuz.
ben kadınım diye çığırmıyosanız sorun olmayandır.

aksi takdirde hiç çekilmiyonuz kızlar.
Dışarda olan, evde olan, arkadaşlarıyla takılan kadınla eşittir. Bi farklılığı yoktur.
beyinsizlerin ne sikim yapmaya çalıştığını anlamadığım hadise.

itiraflara mastürbasyon yapıyorum yazarsan, hele bide bana denk gelirsen, gel anam işin görülsün derim.

sonra kalkıp ağlama harun abi.

o değilde şöyle iri diri sert taş gibi büyük bümbüyük iki dene meme olaydı. açaydım arasını sokaydım kafasını. aman kafamı.

memeeeeeeeeeeeee.
Zor iştir.Ülkemizde kadın olmak gibi.
Sözlüğe her girdiğinde kadın bedeni üzerinden abazanlarca açılan başlıkları görmektir. Bedenin üzerinden prim yapıldığını görüp Utanmaktır kendin için değil ama o şahıslar için. Lakin kadın olmak her daim zordur.
Her an orospu..vs damgası yiyebilmektir, fazla ciddiye almamak lazım. kadınım diye "çığırması" gereken kesimdir ayrıca. müsadenizle, Sözlükte bari ezilmeyelim, ataerkil toplumun egoist erkekleri.
Erkek olmuş kadın olmuş fark etmez insan olsun. böyle de insancılım. *
olayı türkiye de kadın olmak düzeyine indirgeyecekleri için allah aşkına girmeyin şu konuya beyler lütfen. hayır femen gibi soyunmuyorlarda kuru kuruya feminizm dinliyoruz.
sözlükte kadın varda biz mi bikmiyok.
sanki afrikada sünnet edilen kadın olmak amk, şu abartıya bak "sözlükte kadın olmak ühü ühüü"

kimse kimseyi zorla yazar yapmıyor, girdiğimiz entryler üzerinden erkekler tarafından rahatsız ediliyorsak biz de onların rahatsız olduğumuz entrylerde onlara aynı rahatsızlığı veririz. olur biter.

ya da mesaj mı atıyor, yavşıyor mu, bas engeli bitsin. herkes kızlara muhtaçmış gibi davranışlara gerek yok.

ya da ağzınız "hııı aynılarını sana iyade ediyorm:Ss" dan başka laf yapsın. sıçın ağzına sıvayın bırakın. bi ton seçenek var.
Taytla ve mini etekle dışarı çıkıp ilgi çekmek en önemli uğraşı olan teşhirci ilgi manyağı kadınin ne bakıyorsun be demesi gibidir sözlükteki hatunlarin isyanı.
Herhangi bi yerde kadın olmaktan farksizdir eğer cinsel organınla değil beynin fikrin ve kaleminle burda olmaya çalışıyorsan.kadinlarin isyanlarini okuyup derdini s.keyim dedim resmen.
Memesi olduğu için kendisine tapilmasi gerektiğini düşünen hayatında ciddi anlamda dert nedir tasa nedir görmemiş bikaç "arkadaşın" derdidir.
on birinci nesil bir yazar olmana ragmen 100+ ozel mesaj almak demektir. surekli regl basliklari ile ugrasmak apayri bir konu zaten. bizde sperm muhabbeti mi yapalim? tiiffss.
kendini ayricalikli sanmaktir . sanmaktan ibarettir.
cok değişik bir şey değildir aslında. çok bariz kadin olduğunuzu belli eden bir entry girerseniz ya erkek zannederler yada troll.
cok değişik bir şey değildir aslında. çok bariz kadin olduğunuzu belli eden bir entry girerseniz ya erkek zannederler yada troll. şikayetçi miyiz? asla.