bugün

Tabi ki de çok büyük ihtimalle kimse tarafından siklenmeyen, görece girdikleri ortamlardaki insanlar arasında önem sahibi olmak adına ilk 5'e bile Girmeleri zor kişiler...

Benim merak ettiğim; attıkları sikindirik capsler olsun, yaptıkları belaltı muhabbet olsun, bir şekilde abaza tayfanın dikkatini çekmiş ve ilgiyi üzerlerinde toplamış olmalarıyla birlikte, sözlüğü kapatıp, reel hayata dönünce yaşadıkları adaptasyon problemi. Düşünsenize; çoğunluk olarak ortalama zekanın altında bulunan bir sürü insandan sanal bir ortamda devamlı olarak ilgi görüyorsunuz ve bu sanallıktan çıkıp reel hayata döndüğünüzde başta aileniz olmak üzere vakit geçirdiğiniz ve gerek iş gerek okul aynı ortamda bulunduğunuz kimse tarafından siklenmiyorsunuz. Evet siklenmiyorsunuz, çünkü buradaki ilgi orospularının taşıdığı zekalara bakınca onları ancak onlar kadar gerizekalılar sikleyebilir. Toplumda bu kadar gerizekalının bir araya gelebilme ihtimalinin de düşük olduğunu düşünüyorum. Yani sanaldan reele geçince deneyimlenen bu rezil duruma Nasıl adapte olup, hiçbir şey olmamış gibi yaşayabiliyorlar acaba? Büyük ihtimalle bir çoğu asosyal ve kayda değecek bir reel hayatları yok. Diğerleri de galiba insan içine çıkmayı mecburiyet sayarak bu ezik hallerine dayanak oluşturmuşlar. Bunun başka bir açıklamasını yapmak zor.
pijama, terlik, televizyon.
çoğu hunharca hoplatılıyordur.
(bkz: mazbut)
ben hiç merak etmiyorum.

kadının birincil görevi, özellikle fizyolojisini kullanarak erkek mıknatıslığı yapmaktır.

ee bunların mekanizma bozuk olduğu için, sosyal hayatta ancak arkadaşının sevglisini çekiştirebiliyor.

son çare sözlükte ifşacılık oyunu oynayarak, darmadağın olmuş egosunu bir nebze tatmin etmeye çalışıyor.

bilmiyorlar ki: burda abazaların kaldırdığı göt, ilerde evleneceği potansiyel erkeğin kaçmasına sebep olcak.

yazık.
Görseldeki gibi olan hayattır;
görsel

Bu da böylece bazı loserlerin kendini avutma şeklidir.

Şimdi o öyle havalarda ama reelde kesin paçozun tekidir diye düşündüğünde mutlu olacaktır.

Zira bir ele, bir ayağa, bir kadın fotoğrafına, bir küçük dekolteye bu kadar aşırı reaksiyon gösteren de genelde bu "ilgi orospusu" tabirini kullanmaktan hiç çekinmeyenlerdir.

Yolda görse selam vermeye dili tutulacak, gerçek bir kadın memesi görse bayılacak olan it burada başımıza herkül kesilir. Playboy kesilir.

Şüphesiz ki red, inkar ve de tahkir bir diğer yaşamda manen kalım ihtiyaçlarımızdandır.
Tıpkı şu an benim de yaptığım gibi.

Yapacağınız tek şey burada bir kaç tıkı, bir kaç nikaltını gözünüzde fazla büyütmemek. Zira bu "popülerlik" tabirini de uyduranlar siZlersiniz,

Şu an ben mesela bu entryi yaZıp ekleye basıp gidip kar suyundan çamur olmuş yerleri paspaslayacağım. Ayaklarım üşüdü belki çoraplarımı çıkarıp kalorifer üZerine koyarım, bilmem hangi akşamdan kalma müşterinin ağız kokusunu duymamaya çalışarak meramını dinlerim.

Akşam taytımı terliğimi çekip tarhan çorbası pişirip tivi iZleyeceğim.

Sen ne sanıyordun, kafanda ne kurdun ki koçum?

Babydollümle arşiv odasında memelerimi sıvaZladığımı mı?
Normal bir hayattır.

Ailesiyle oturmuyorlarsa yada okumuyorlarsa çalışıyorlardır. Çalışmayana ekmek yok.

Hemşire zaten bir iki tanesi biliyorum. Ama halâ eqlemediler beni. Hehehe.
Sefil cinsel organlarını ilgi objesi adletmek suretiyle aslında prim yapmak amacıyla cinsiyetçiliğin en büyüğünü yapan bir takım ilgi orospuları tarafından 'ya benim mememi görsen boşalırsın ama, bizi siz var ettiniz' şeklinde savunmaya çalışılan hede.

Ulan ben zaten yazımın bir yerinde Buradaki kişilerin zekası ortalamanın altında demişim. O yüzden zaten Kevaşe ruhlular bu kadar kolay prim yapabiliyor. Neymiş yolda görsem amına, götüne bakar ıslak rüyalara dalarmışım. işte sanalda ilgi orospuluğu yapıp, reelde selam verene 'şeftali gibün amcumu sikecüler' diyen tipler hep aynı. Kendilerini düşünüp mastürbasyon yapan insanların var olmasından mutluluk duymak Nasıl bir sapkınlıktır anlamak elde değil. Hele ki kendisini yolda görenin 'dili tutulacak' kadar farklı görmek Nasıl bir kendini beğenmişlik? Vasıf sahibi olmadan ego sahibi olmak, Uludağ'da 3-5 abazaya hitap etmekten mi geçiyor?

Şayet ben adlettiğin abazalardan olsaydım nickialtına yavşar, seninle alakalı başlıklarda seni savunmak suretiyle göt yalayıcılığına kalkardım.

Neyse çomak sokunca havlıyorlarmış, bu gurur kırıntısını görmek de güzel *
http://cf.kizlarsoruyor.c...f0a-b0c0-1ecd509e88c1.jpg