bugün

özgürce düşüncelerini yazdığında içine dolan huzur eşliğinde geçen uzunca süre.
boşa geçen zamandır. gerçi boş bir insansanız bu eşitlik sağlar.
an itibariyle sekiz saat dört dakika mı doldurduğum,
sanki yarın finale babam gircek dedirten zaman dilimi.
kesinlikle boşa geçirilmeyen zamandır. iş yerinde facebook, youtube gibi siteleri kullanırken bütün gün iş yapmadığını biraz da çalışmam gerektiğini düşünürüm içim huzursuz olurdu ama sözlük için zaman harcadığım zaman bunu hissetmiyorum.
habire sözlüğe mi takılıyorsun diyenlere hastayım. Sanki dışarıda modern tıbbın temellerini atıyor hasbam!
tanpınar ın bursa zaman'ını akla getiren, fonda bir kürdili hicazkar..
facebook ta ona buna yazmayla onun bunun durumunu okumayla geçen zamandan 40 kat verimli geçen zamandır. en azından farklı yorumlarla bakış açımızı geliştiriyoruz amk.
5 saat 45 dakika olmuş. nasıl geçti anlamadım.
Kitap okumaya ayrılmalıdır.
son aylarda hiç geçirilemeyen zamandır.

ergen dolmuş buralar. 8 dakkadır burdayım, hiç bu kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. uzunca bir zaman daha girmem herhalde.
stres atmaya bire bir iyi gelen zamandır boş falan da değildir. yazınız efenim.
boş zaman degildir 3-5 cümlede olsa bişe okuyu ögreniyos en azından ben öyle yapıyorum *
Burada tamamen boşa vakit kaybediyoruz
Vakit nakit ise,
Para kaybediyoruz.
Bide bunun üstüne elektirik ve internet parası veriyoruz.
Lanet olası kapitalizm.
şu an itibariyle 4 saat 15 dakika olmuş süredir.
çok gereksiz değildir.

insan tanıyorsun burada. sosyal çevreni oluşturan insanlar bellidir. yaşam tarzları birbirine yakındır ama burada çok farklı hayatlara tanık olmak, insanların bilinçaltına indiğinde neler çıktığını görmek insana fazlasıyla tecrübe katıyor. sosyal bir deney gözüyle bakabilirsiniz.
Dolu geçirilen zamandır. Genel kültür kasıyorsunuz fena mı ?
tarafimca uzun zamandir yapilmayan eylem.
yapılacak başka birşey olmadığın da uzunca bir süre sözlüğe muhtaç kalma durumudur.
çok fazla olunca psikolojik sorunlara neden olabilir.
görsel
güncel Önemli Başlıklar