bugün

sözlükte git gide artan ve atatürk'ü sevmeyen popülasyondur.

bugün de varlıklarını göstermişlerdir, hem de aşırı şekilde. bu kişilerin on birinci nesil oldukları açıkça ortadadır.
memlekette artan atatürk düşmanlarıyla doğru orantılı artmaktadırlar.
ancak sözlükte artarlar. sokakta düşmanlık edenden kan alırlar kan.
3 sene içinde yol katetmemiş ve zeka evrimleştirememiş popülasyon. başlıca özellikleri arasında melemek vardır. (bkz: melemek)
Atatürk düşmanlığı nedir? Şimdi siz Erdoğan a oy vermeyip, siyasetini eleştirdiğiniz için " Erdoğan düşmanı mı olmuş oluyor sunuz?"

Yav geçin bu diktatörce bakış açısını.
Atatürk aleyhinde entryler girerken götürür üç buçuk atan, ti tir titreyen düşmandır.
akp döneminde fuhuşun serbest bırakılması nedeniyle sayıları hızla artmış atatürk düşmanlarıdır.
atatürk olmasaydı annelerinin mesleğinin ne olacağını hepimiz biliyoruz. onun için atalarımıza saygısızlık etmemelerini öneririm.
ben dee cumhurbaşkanımıza laf edenlerden akplilere çomar diyenlerden rahatsız oluyorum. yaa gördünüz mü şimdi nasıl olduğunu düşünce özgürlüğü diye bir şey var herkesin görüşüne saygı duyacaksınız.
Çomar sürüsüdür.
sözlük ülkenin genel yansımasıdır, Atatürk düşmanlığı sadece sözlüğümüzde değil, tüm ülkemizde artmaktadır. bütün savcıları göreve çağırmak istiyorum ama sonra vaz geçiyorum.
din düşmanları olur da atatük düşmanları olmaz mı .

kambersiz düğün hiç olmadı ki .
akıllı olsun.

görsel
hepsi badeci frenkinin yan hesapları olan kafasına tükürdüğümün düşmanlarıdır. gelsinler efenim, geldikleri gibi giderler.