bugün

bozulmuş alet. *
son zamanlarda spot üzerindeki bazı sözlüklere (bkz: inci sözlük)çok yoğun ilgi var
sanırım bu ilgiyi kaldıramıyor
ve bi elden geçmesi gerekiyor

(bkz: yazar burada sevgilisine seslenmiş)
an itibariyle çöktüğünü düşündüğüm oluşum. sözlükspot üzerindeki bütün sözlüklere bakılarak anlaşılabilir. yavaş kelimesi açıklamaya yetmiyor.

ya ben yanıldım ya da zall bizi aydınlat.
(bkz: baglanamıyoruz ismail reyiz)
bugün itibariyle kullanılamayacak duruma geldiği kesinleşen sözlük doğurgacı sitedir.
bu saat itibariyle faal hale geçmiştir.
sorunlarını halletmiş olan oluşum.**
sorunun ta kendisi olan oluşum.
yine yeniden ulaşılamayandır.
sorunlarını halledemeyecek oluşumdur. *
an itibariyle kapılarını halka kapamış adrestir.
(bkz: gri ekran)
ayda yılda bir bu uzantılı sözlüklerden birini açayım derim, hiç mi açılmaz arkadaş? ben mi çöldeki bahtsız bedeviyim, bu sözlükspot mu çok mal?*

not: sorun benim bilgisayarda olabilir, onu belirteyim. ama daha önce açtığına şahidim. sürekli bir sorun değil yani. fakat çoğunlukla öyle ya da böyle girilmiyor.
inci sözlük'ün gölgesinde kalan site.
anlam veremediğim şekilde işletim sistemini değiştirmeme rağmen hiçbir sözlüğüne ulaşamadığım site.*
zall'ın olduğu söyleniyor. Doğru mudur acaba?
http://efsane.sozlukspot.com/ bu da şahsımın yaklaşık bir yıl önce açtığı sözlük. ben bile unutmuştum neredeyse sözlükspot başlığı aklıma getirdi yeniden.
(bkz: star wars the clone wars)
saçma sapan bir uygulama. önüne gelen herkesin admin olmasını anladık da yazar olmasını çözemedik arkadaşım.
sınıfa sözlük açtım burdan. ama ne hikmetse kendim çaylağım ve kimse yazar olamıyor. ayriyetten bahsedilen bir yönetim butonu var orayı da bulamıyorum. bunları iletecektim ama sözlükspot ana sayfasına dahi ulaşamıyorum.
şu an itibariyle ana sayfaya erişilmeyen site.
bir haftadan fazladır sürekli hata veren oluşum. hadi hayırlısı.
8-8-8-8
8-8-4-4
dns kodlarını kullananların 2 haftadır erişemediği sitedir.
kaldırdım da rahatladım *
zall'ın kurduğuna neredeyse emin olduğum oluşum. ben butonundaki bölümler, uludağ sözlük'tekilere benzememekte, aynı olmakta. niye biri sözlük açarken uludağ sözlük'teki butonları taklit etsin ki? gider ekşi sözlük'ten bakar ama değil mi?
şuanda inci sözlük dışında hiç bir sitesinin açılmadığı sözlük sitesi. sozlukspot uzantılı sözlüklere şuan ulaşım sağlanamamakta ve opendns hatası vermektedir. aynı serverı kullanan inci sözlüğün nasıl açıldığı ise merak konusudur.