bugün

iki günde batacak şirket.her kafadan bi ses.
troll grubunu yönetim kadrosuna alırsak batmaya mahkum şirkettir.
sözlüğün ekonomi bakanı rosava'yla birlikte rahatlıkla gerçekleştirilebilecek eylem.

adam iş adamı yahu.
geliri yüksek olabilir. ancak ortaklık bozulduğunda bütün sözlüğe rezil olunabilir. şahsen koministimam ile birlikte içkili bir mekan açmak isterdim. sessizdeydi duymamisim ile bir internet cafe. iremga ile bir pet shop *. ceylina ile hava yolu şirketi *. elektriktelinetakilanucurtma sen benden uzak dur ben sana aylık para yollarım. *

edit: rosava'yı unuttuk yav. senle su bile satmam ben. avrupa ekonomisinden girer türkiye ekonomisinden çıkar, kafamı şişirirsin kanlı biter bu ortaklık.
Sermaye olduğu sürece fikir adamı bulmakta pek zorluk çekilmeyecektir. Güzel işler çıkacağı da su götürmez bir gerçektir.
Imkansızdır.
herkes 5 tl versin arnavutköy'den 3 dönüm arazi alalım. ileride yerleşim yerleriyle dolunca karting pisti yaparık paraya para demeyik. haydi iban numaramı yazıyorum.

Tr34 7189 5162 0591 2951 030850
Sex shop açarlar ancak.
(bkz: kârsız ticaret)
yeni bir sözlük açalım, zall aç kalsın . sonra bizim sözlüğe girip uludağ sözlüğün reklamını yapsın biz de hesabını banlayalım piçin.
sabahtan akşama kadar politika, türk-kürt, karı-kız muhabbeti yapılan bi kahvehane olacak işyeridir.
Açamadan batar.
isminin zirve olması muhtemel iş yeri.
Araba veya kitapla, edebiyatla ilgili bir şey olursa ben mutlaka varım. ikisinden de çok iyi anlarım.
iş yerine isim olarak "klavyem var en çok ben biliyorum" önerim olacaktır.
iş yerinin ne zaman batacağını önceden kararlaştırmaktır.