bugün

sekizinci nesil yazar. hoşgelmiş.
sekizinci nesil yeni bir yazar, hoşgelmiş, umarım boş gelmemiştir..
Telefona Bakmayan sevgiliden duyulacak olan ilk kelimedir. Ayrıca yazardaşımdır. hoş gelmiştir.
yüzyılın en güzel ve kullanışlı yalanı..
bunu nik seçmiş bir yazar.

melaba hoşgeldin .
yalanını sikeyim cevabını alacak yalandır.

bu nicki bu cevaba rağmen kabullenmiş bir yazardır. hoşgelmiştir.
(#13184702) güldürmüştür.. nickiyle uyumlu başlık bulmuş cuk diye oturtmuştur..
(bkz: #13184702)

bu kadar cuk oturur dedirtti gece gece nickiyle. tam ben şu (#13184625) entrynin uyumunu düşünüyordum ki, kendisinin nicki çaptı gözüme. bayağı güldüm yahu.

tanım da ekleyelim; nesildaşmış. iyi yazsın, troll olmaması dileğiyle ayrıca.
(#12575376) gibi yalanlarına maruz kaldığım bir sevgiliye sahip olan ben, bu nicki görünce gelecekte bunada maruz kalır mıyım diye düşünmedim değil.
neyse neyse hoşgelişler ola...
farklı nickiyle, trol olmadan yazmasını dilediğim nesildaşım.
ya bırak bu ayakları dediğim yazar hoşgelmiş.
birol elmas adına açtığı başlık ve kampanya ile gönlümü kazanmıştır.
siyasi, dünyevi görüşlerini bilmediğim belki tanışsam dövmek isteyeceğim ama, düzgün bir hareketi başlatmış kişi.
Kısaca tanımam etmem ama, +1 i var bende.
günlük kullandığım klişe bir söz.
-sende bunu yedin ?
- evet abi .... çay söyliyim mi abi
19 ekim şehitlerimizden birol elmas adına başlattığı kampanya ile çok hayırlı bir olaya vesile olduğuna inandığım yazardır. bir çoğumuza internet başında oturarak ta olsa işe yarar bir iş yapabilme fırsatı vermiştir.
Halen tanımadığım bununla birlikte entrtysini silme nedeniyle hayranlığımı kazanan yazar.
Gönül isterdi ki, moderasyon da yardım etseydi bu harekete. En azından başlığın düzeltilmesine el atsalardı. Gelişmelerden duyarlılık mesajları atacaklarına duyarlı olabileceklerini gösterebilselerdi.
Neyse polemik yapmayayım. Saygımı bir kez daha kazanmış sözlük kişisi.
ilişkide bulunduğun insan söylüyorsa yeni bir evreye geçilmiştir. rutinlik, sıkılmışlık.
En büyük yalan ifadesidir. Genelde kişiye göre değişir.
Bir öğrencinin ailesie en çok söylediği yalan.
sıkça kullanılan bir yalandır. (bkz: aldatmak)
insanların, telefon açmak istemediğinde söyledikleri bir bahane. ama her zaman değil. bazen doğrudur olm. hemen herkesi aynı kefeye koymayın. ben misal, telefonum hiç çalmaz. o yüzden de hemen duyayım diye yeka'dan bangır bangır bir şarkı ses tonu olarak ayarladım. yeka evet. ismayil yeka. sonuçta çalmıyor yani, utanmama sebep olucak bi durum oluşmayacağı için yeka. çalsın lan telefonum . :(
nickine bayıldığım yazar.
(bkz: 7 milyar kişi içinde kaçıncısınız/#13546772) kısacası nerede benim hakkıma düşen kızlar? kim aldıysa hakkım haram olsun demeye çalışmıştır.

ama inanmayın arkadaşlar. hakkına düşen kızların tümünü hatta hakkından fazlasını çarçur etmiş yazardır.

asıl siz hakkınıza düşenleri bulamadıysanız, hesabını gelin bu yazardan sorun.

edit : adam haklı beyler. 849,133,635 tane kişi beklemiş. onun bir suçu yokmuş. *
Marjinal nicklerin yazarıdır. Nickini söylediğinde, ben seni aramadım ki? tribi yaratır karşı tarafta. Özlenmiştir, iyi etmiştir, iyiki de hala burdadır.
Yine de bazen saymadan yazamıyorum. *
çaylak felan olursa seve seve bir hesabı 2 kişi kullanan yazarlar kervanına katılabileceğim yazardır.

tabe önce çikolatamı yiyeyim de, sonra. *
yalancıyı sikseler bunu söyleyenler folloş olurdu.

manidar nickli arkadaş hoş gelmiş. muhtemelen birinin "sessizdeydi duymamışım" geyiğini yememiş. *
soğuk kış akşamında fena giydirmiş yazar kişisi.

böyle dikkatli adamlar olsun sözlükte. keyif alıyorum azizim.

(bkz: #14601904)