milena'ya metuplar - franz kafka.
Sözlükte kitaptan sayılır mı.
bertrand russell - aylaklığa övgü
james E. McClellan - dünya tarihinde bilim ve teknoloji
nihat behram - darağacında üç fidan*
niye 3 kitap diyeceksiniz, cevaplıyorum; bazı kitaplar tek başına okunmuyor. gitmiyor yani, bitmiyor bazıları. tez için okuyor olduğum kitapları ise buraya yazmak istemiyorum, insanların bana acıyarak bakmasını istemiyorum çünkü.
the psychology of persuasion ... robert beno cialdini
olasiliksiz olay orgusunun ve karakterlerin detayli islendigi .belirgin bir ana karakterin olmadigi (hepsi benim evlatlarim) bilimsel iceriklerinde yer aldigi surukleyici kitap cok satanlarda gormussunuzdur zati konusturmayin len beni
Gençlik rehberi.
Yalnızız - Peyami Safa. Beklediğimden daha güzel bir kitap.
Son Babalar-Saygı Öztürk.
Gerçekten çok güzel bir kitap, ülkedeki tüm yeraltı faaliyetlerini, devletin nasıl ve ne açıdan bu faaliyetlere dahil olduğunu gösteren bir Saygı Öztürk eseri.
refik halit karay- üç nesil üç hayat.
Albert Camus- veba.
Cin ali askere gidiyor.
(bkz: bir ekonomik tetikçinin itirafları)
tüfek, mikrop ve çelik. belgeseli de çekilen jared diamond kitabı. günümüz dünyası nasıl şekillendi onu anlatıyor, meraklısına.
bir de cemal süreya, üstü kalsın. şiir kitabı okunmaz dinlenir. başucumda duruyor, arada bir dinliyorum.
oğuz atay-tutunamayanlar. orjinal kitabı çok pahalı olduğu için üç aydır ikinci el kitapçıları geziyorum yok. en sonunda bir yerde 15 tl ye elime geçti. yalnız iki sayfası basım hatası nedeniyle okunmuyor. şimdilik kitap güzel gidiyor.
"Fi."
Ivan gonçarov - oblomov.
Evet kaç aydır bitmedi
Stendhal- parma manastırı

Daha yeni başladım. ilerleyen zamanda kitapla ilgili görüşlerimi belirtebilirim.
paris sıkıntısı - charles baudelaire.
Sineklerin tanrısı.
Alper canıgüz - oğullar ve rencide ruhlar.
Gabriel garcia marquez - bir kaçırılma öyküsü
Umberto eco- sıfır sayı.
orhan hançerlioğlu - düşünce tarihi.
milena'ya Mektuplar - Franz Kafka
indirimdeydi, bugün aldım.
Itiraflarım - Tolstoy.
meb görevde yükselme sinavlarina hazırlık konu anlatımlı el kitapçığı *
Şu an iki kitabı aynı anda yürütmeye çalışıyorum.Biri J.D.Sallinger "çavdar tarlasında çocuklar" diğeri ise ahmed arif'in leyla erbil'e gönderdiği mektuplardan oluşan "leylim leylim" kitabı.Birincisi gündüz ikincisi gece daha güzel gidiyor.