bugün

rüzgar nereye götür beni oraya. *
sevgili.
huzur, sevgi, yalnız olmadığımı bilmek.
ders çalışmak. pazartesi günü 2 sınavım var ve geçemezsem dönem tekrarına kalabilirim. ama ben naapıyorum. elimde kahvem oturmuş sözlükte takılıyorum. offf of.
(bkz: o)
sadece bir bardak su ve biraz umut.
para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para para
zaman makinesi
(bkz: hatun)
tüm zamanlarda ihtiyaç duydukları şeylerdir.
Beni gerçekten anlayan birine ihtiyacım var. Her şeyi tekrar tekrar ifade edip, açıklamaktan çok yoruldum.
sigara, çok net.
daha hızlı bir internet.
beni onun gibi anlayacak, yol gösterecek, içimi aydınlatacak ama beni asla onun gibi yarı yolda bu dünyada bir başıma bırakıp gitmeyecek olan bir kız arkadaş, dost, kardeş..
zaman ve ışık.
avuç içi kadar mutluluk yeter.
cep telefonu ekranında beş harfli bir isim, son anda uçurumun kenarından döndürecek birkaç kelimelik kısa bir mesaj.
huzur... ahh nerde o eski huzurlar azizim...
(bkz: justice for all) adalet. kimisi zengin kimisi zor durumda bazıları baba parasıyla yaşarken bazılarının belki de babası yok. hayatın kanunu dersin falan da bi nedeni yok mu? burda adalet yok sözlük.
Kvk'nın donanımsal olarak problemli telefonumu değiştirmesine ihtiyacım var. Benim telefonumun aynısından arkadaşımda var ama bendeki bariz şekilde yavaş. Animasyonlu Arkan planlarda bile anlık takılmalar oluyor. Aldığım günün ertesinde garantiye yolladım 15 gün sonra aynı problemlerle geri geldi.

Kvk'da tanıdığı olan varsa bit yardım etsin. Vallahi omrüm boyunca minnetdar olurum.
sadece bir cevap.
(bkz: dünya turu)
(bkz: yemek)
kararsızlığı gidermek.
(bkz: HUZUR)