bugün

gitmek istersin hani ama aynı zamanda kalmak gelir içinden.
Selanın niye okunduğu konusunda hala bir sonuca varmış değilim.
Dinginlik.
yaşadığım süre boyuncaki en kötü dönemlerdeyim daha kötüsü var mı varsa nasıl kaldırıcam? yani kısacası çok mutsuz,umutsuz ve geleceğe karşı kuşkuluyum hemde dibine kadar.
Boşluk.
Giderler dostum giderler...
Önce yavaş yavaş sonra vura vura...
Giderler...

Boşuna denilmemiş,
Lafa değil yapılana bak.

Eylem acıdır çünkü.
Hiçbiryere hiçbirşeye ait değilmiş gibi hissediyorum.
Sadece sıcağı hissedebiliyorum.
insanların dini inançlarını sorgulayan beyinsizlerin başlıklarını görünce ne hissedebilir ki bir insan?
görsel
Aynı böyle hissediyorum. Konserinde twerk yaparken ağlayan rihanna gibi.
Akvaryuma konulup denize atılmış balık gibiyim.
Sadece kırılmış..
ne hissettiğimi bende çözemedim. ama hayatta en çok değer verdiğim insanların bazı hal ve hareketleri karşısında nutkum tutuluyor.. susuyorum. daha da susacağım.
görsel
tam şu an oturduğum yerden buharlaşmak istiyorum. çıkayım göklere, buluşayım isa ile.
salak aptal gibi bi şey .
sıkıntı, bitmeyen bir sıkıntı ve kasvet. yalnızlık bile artık ilaç olmuyor.
Saçma hissediyorum. Hem yorgan döşek yatıyor hem de uğraşmaması gereken sorunlarla ve insanlarla uğraşıyor. Ben ne yapıyorum diye düşünüyorum sadece. Bazı şeyler için pişmanım ve özür dilerim sevgili kendim.
Sevdiğimin elinin elimde olmamasının verdiği eksiklik.
görsel
Aklımı çıldırdım.
Adanalılarca ateş açılmış güneş gibi

Bir şey olacağı yok da gülüyor işte insan..
mahalle yanarken orospu saçını tararmış misali duygularım. etrafımda hayatımda bir şeyler olmaya devam ediyor ama hala sevebileceğim kadını bekliyorum. oysa ki kaçmam gerek.
yalnızlık.

hissizlik. tarifi yok, tarife gerek de yok ya.. anlatsan kim dinleyecek. hadi dinledi diyelim, 2 dk sonra unutacak. e ne olacaktı bir ömür seninle o anı mı paylaşacaktı?
Bu-na-lım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar