bugün

Kizginlik,korku ve pismanlik. Istemedigi bir olayi yasayan insan nasil hissederki? Kendi gibi degil. Ruhu bedeninden cikmis gibi.
Gayrimeşru bir evladın cami avlusuna bırakılması gibi çaresiz ve gelecekten ümitsiz.
BONIBONLARINI YERE DOKMUS COCUK GIBIDIR..
fena halde mide bulantısı.
boşluk, hissizlik.
Yalnızlık.
Arkada Fizyoloji Histoloji notlarını yetim bırakma korkusu intihardan vazgeçirir.
Bezginlik.
Beceriksizlik.
Umutsuzluk.
Tükenmişlik.

Ulan hiç iyi hissiyat karışmaz mı araya? Neyse son iki gün.
köpek gibi sevdiği insanın nişanlandığını duyan insan nasıl hissederse öyle hissedilen durum.
yalnızlık, kaybolmuşluk, doldurulamaz bi boşluk ve mutsuzluk. geçen yine ergenim...
kaybolmuşluk ve çaresizlik.
Karnım şişti sözlük öyle böyle değil bi ara karnım bebek ayağı gördüm korktum hamilemiyim acaba diye kendimi sorguladım sonra ben bakirim lan dedim acaba tanrının bir lütfu muydu bu?
halısaha maçı sonrası yorgunluk.
boşluk.
her şey bomboş,askıda kaldım sanki.
Erkekler neden yanlış anlamaya çok yatkındır?
dünyayı yok etmek için elinde bir tuş olması durumunda tereddüt etmeden basacak kadar nefret etmek çoğu şeyden.
korkudur. Son kullanma tarihi bugün biten bi kestaneli çikolatadan bi parça yedim. Tadı da iyi degil di. Midem de bi garip. Zehirlendim mi acaba.
kendimi şuan hastane personeli tarafından üzerine kapı kitlenen hasta gibi hissediyorum... öyle bir unutulmuşluk.
Yüce tanrım, göt memesini neden yarattın?
Sinir.
Stres.
Gerginlik.
Huzursuzluk.
Mutsuzluk.
Ve olumsuz olan binlercesi.

edit: abartmamak lazım.
farkındalık ve özgürlük.
BOĞAZINA BOK SAPLANMIŞ GiBi. BOK NASIL SAPLANIR ONU DA BiLEMEMEKTEDiR.
Çaresizlikle harmanlanmis büyük bir buhran.
Uyku; evet uyku. Ben hala niye yatmadım?
boşluk, mutlu olamama, ait olamama hissi.
birazdan yangın çıkaracak,beyni yanıyor,error veriyor.