bugün

çişimi yapıp bir el batak oynayıp bir de etrafı toparlayıp, kahve yapıp ders çalışacağım. evet, kararlıyım.
gidip ders çalışcam aldığım binlerce aynı kararın aynı sonuçlanmaması için oturup çalışmam lazım ya benim *
acımak yok.
çekmeye gidiyorum.

bu aralar iyice boşladım. düzenli şınav - mekik iyi olacak sanırım.
malum bu dönem kümülatiften dolayı ders alamıyorum. okula gidemiyorum ama evde de çok sıkılıyorum. bir sürü kursa başvurdum bunların arasında dikiş-nakış kursu da var ama hiçbiri sarmadı. ancak son olarak almış olduğum kararla izdivaç programlara katılıp hem adaylara yorum yapacam hemde ordaki teyzelerle kaynaşmayı düşünüyorum.
daha çok ve daha çok seveceğim, zira ondan başka mutluluk yok ve bu her gün yeniden aldığım tek karardır.
daha çok ders çalışacağım. gerçi dün de öyle diyordum. hayırlısı ya.
şimdi gidecem ve o pahalı diye 3 senedir beklediğim saati alıcam. siktimin fiyatıda düşmüyo. dünyaya bi kere gelcem amk.
bu başlığa yazma kararı alıyorum, allllldım. kararlarımı hemen gerçekleştiren bir insanım. *
ben en iyisi dışarıdan söyleyeyim yemeği ya. zaten bütün tencereler kirli. evet evet dışarıdan söyleyeyim.
tam şuan sözlükten çıkma kararı aldım.
Sigarayı bırakmak falan hikaye bunca dert varken olmuyor kardeşim gidip bir paket murattimi alıcam efendi efendi içicem.
birazdan "red" denilen belgesel tarzı bir yapım izleyeceğim. arkadaşım mutlaka izlemelisin dedi, tam benlikmiş. merak eden için linkini de atayım. galiba "redhack" ile ilgili bilmiyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=nf-24WuN--Y

edit: kominist değilim. ne mal adamsınız mk.
ona hakkımı aslında hiç helal etmemiştim, etmiyorum. *
bugunden itibaren gercekten ama bak gercekten ders calisicam.
yemişim dersi boşver uyu gitsin.
Asla ani kararlar almamak.
bi nescafe içeyim.
kestirecem şu mereti. hep başıma iş açıyor... (bkz: vazgeçtim)
Sigarayı bırakıyorum.

Şaka lan şaka *
rusça öğreneceğim.
- sigara içicem. nikotinim azaldı..
yarım kalan çakmak koleksiyonuma yeni parçalar ekleyecem.zippo çakmak yok arkadaş koskoca koleksiyonda. (bkz: fakir yazarlar derneği).
ya abi, aşk diyorsunuz. iyi, hoş da, aşkın kendisi varken, onu herhangi bir ikinci tekil şahısla ilişkilendirmek neden?
nerede olursa olsun sahneye çıkmaktan çekinmemek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar