bugün

Eve gidince buzdolabına girip biraz oturup dinleneceğim.
saçımı 4 numaraya vurmaya karar verdim, o tabak gibi kafamı ortaya cıkararak çirkin abilerimize moral olacak kah sevindirip kah '' ulan dünyada tek çirkin ben değilmişim '' dedirttireceğim, evet insanları mutlu etmek için yapacağım bunu.
Bir daha interrail planı yapmayacağım. Gezeceğim ülkelerde eminim bu kadar yorulmam.
bir daha sahurda armut yersem namedim.
ulan benmi armutu yedim, armutmu beni yedi belli değil
sabahtan beri midemde bir kürek köz var.
öfkeliyken konuşmamak dikeni, paslı çivi haline getiriyor çünkü.
Uyumaya karar verdim. Hemde 1 saat önce uyanmışken.

anlayamazsınız. Anlatamam.
kahve içmek.
kahvaltida borek yimek.
kendime küçük sürprizler yapacağım.
Uyanmak zor olucak en iyisi uyuyakaldım deyip gitmemek.

Bir ihmal cümlesi.
Kalkayim da içeridekilere yardım edeyim.
patronumun eski ortağına kahvaltı ısmarlaması için teklifte bulunmamak.

sabah ben ve patron kahvaltı yaparken, eski ortağı da geldi cafeye. neyse kahvaltı yaptı hesap ödemeye giderken "hasan bey 2 çay 1 sandviç de benim var" dedim. şakaydı tabii ama demez olaydım. "o yanındaki bunları sana ısmarlayamıyorsa, gel yanımda çalış. her gün kahvaltın benden" dedi. çekti gitti. "şuna laf atma" diye bi de patrondan fırça yedim. vay amk ya. neyse ki patron kahvaltımı ödedi.
şu an aldığım karar siktir olup gidip yatmak

genel olarak bu aralar aldığım bir karar var o da spora başlamak , lakin 28 eylülde buradan gideceğim 1 aylık vaktim var nasıl bir ayar versem diye düşünüp duruyorum , bu haftasonu da böyle düşünerek geçecek , ha bugün ha yarın diye diye 2 ayı erittim amk bari şu 1 ay bir şeyler yapayım diyorum ama yok yok yok , siktimin iradesi bir türlü kararı uygulayamıyor.
-musterime giderken simit yemeyecegim!
-yesem mi ki acaba ya.
-olmaz dun aksam cok yedim.
-ama vucuda enerji lazim.
-simitten ne enerjisi amk.
-haklisin.
-olmaya da bilirsin.
-tamam 1 tane.
-kesmez ki.
-2?
-2 iyidir evet. 2.
-yok ya ben yine yemeyeyim.

bitmez.
sigarayi birakmak.
ergen kız kardeşimin kafasını asfalta sürte sürte alev çıkarmak. Başka bişi yok.
kendimi hülya koçyiğit gibi yatağa atmak suretiyle depresyona girdim.
Bira yerine rakı içeyim bu akşam evet.
bu gece os1 yok.
hep gül, fırsatçılara fırsat verme, hayattan zevk al.
Işsiz kalırsam götüne koymak.

Benden mi kıymetli yau. Gelecek kaygısı dedik, hayaller dedik, başlarım hepsine de. Dört gün izin aldım, dört gündür kara kara düşünüyorum işsiz kalırsam ne yapacam diye.

Yeter be! Başlarım ben böyle işe. Yarın istifa ediyorum. Beğenmeyen da almasın işe! zaten hepsiniz fake özgüvenle şişirilmiş birer traktör lastiğisiniz!
italya'ya yerleşmek ve italyan bir erkekle evlenmek.
türkiye'den ayrılmak. ***
şaka maka değil, yarın kesin içicem.
Uyumak.