bugün

(bkz: eskimeyen tanga)

(bkz: lastiği gevşemeyen sütyen askısı)
Bu aralar özgürlük, bir zaman sonra neye evrilir bilemiyorum.
Bazen gidecek bi yerim olmamasıdır, zaman öldürmek için sokaklarda yürüyüp saatlerce o otobüsten inip diğerine binmmektir ama her şeye rağmen tüm olanlara rağmen bi şekilde mutlu olmayı becermektir. en saçma anda kahkahayı patlatmak en güzel anıda ağlamaktır. Sığınacak bi liman bulamayış gidecek her yeri tek tek yıkmaktadır. Mutsuzluktan geberirken sana iyi gelecek insanları senden uzaklaştırmak, evden çıkmadan tek bi insan dahi görmeden 23 gün bi evde günleri öldürmektir. Geceleri uyuyamamak yahut zorbela kapanan gözlerin aniden açılışıyla aklına bi anda bi sürü felektin doğuşudur, huzursuzluktan parçalanmaktır. Artık eskisi gibi olmadığını en iyi senin bilmendir. Aciz bi şekilde Sığınacak bir liman ararken aynı şiddette bir çelişkiyle kimseye güvenememektir, içine düştüğün güvensizlik duygusunun seni paranoyaklastırmasını adım adım izlemektir. Mahvolmak ruhunun kaybolmasıdır.
Yokluktur, varlıktır, belki de dinlenmek için aradığın o limandır. Başta mideni bulandıran ama sonrasında kölesi olduğun bir oluşum ve kaçıştır vazgeçemediğin işin, evin, ailendir.
Sırt kaşıma aleti kullanmaktır.
4-5 kişilik bir öğle yemeğinde tabakların altındaki kağıt üzerindeki desenlere ve çizgilere bakarak derin düşüncelere dalmak, masadaki kahkahaları ve koyu sohbetin farkında olmadan.
görsel
bir aynadır, her baktığımda kendimi görürüm.
bu dünyada kafeste hapis bir muhabbet kuş kadar yalnızım.
Gelen, muhabbet eden, ses veren herkes bir anda kayboluyor. Gitmeseniz ne güzel olacak.
Benden bana seslenen bir ses.
Gözlerim kapandığında hayal kuramıyorum.
uludağ sözlük'teki entry sayınızdır. hayır hayır yalnız değülüm.
görsel
deniz nasıl hissediyorsun bu gece?
Güzel günlerdi...
1(bir)
Budur...
kendi varlığimin değerini unuttuğum da yalnız hissediyorum.
bira, turşu ve blues.
Huzur.
Hayatımda verdiğim en doğru ve en güzel kararım yalnız yaşamak.
Ne mükemmel şeysin.
görsel
kadehi şişeyle tokuşturmaktır.
işten eve geldiğinde sofra kuracak şevkinin dahi olmamasıdır ve her şeyi sabahki gibi bulacağını bilmektir yalnızlık.
Kışın iyi geliyor.
görsel
cennetin penceresinden cehennemdekileri seyretmektir.
her gün dolaptaki zerzevatla hasbihal etmek.

nasılsın sevgili domates kardeşim?

oo limon hanım bugün biraz suratınız buruşmuş. yoksa diğer yarınız olmadığı için mi bu üzgün halleriniz?
siz nerede iseniz, başkenti orasıdır.

(bkz: cemal süreya - göçebe)
Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz diyen Özdemir Asaf gibi yalnızlık mecburiyettir diyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar