bugün

yer: almanya, essen, Iserlohn, Realschule am Hemberg kapalı spor salonu

zaman: 2001 yılının yaz aylarına yakındı okul açıktı türkiyeye dönmek için hevesleniyorduk hatta iki hafta sonraya uçak biletimiz vardı.

olay: spor salonunda ecbeni arkadaşlarımla maç yapıyordum, o zamanlar tabi futbola merakım oldukça fazlaydı sürekli Rövaşata denemelerinde bulunuyordum. o günde yukarıdan çok güzel bir top gelmişti bende şöyle bir zıpladım ama ne kadar yukarı çıktığımın farkında değildim, neyse topa vurdum ve yere düştüm sırtımla yer arasında kalmıştı kolum. ben kolumu tutarak ne olduğunu anlamaya çalışırken anladım ki gol olmuş ama ben kolumu bırakamıyordum, kemiklerim bir türlü olduğu yerde durmuyordu. kısaca o golün bedeli olarak sol kolumun iki kemiğini de ortadan kırmıştım.

sonuç: okula gitseniz hala o anıyı bilir herkes, tabi gol atcam diye kolunu kıran bir mal vardı la ahahah diye anlatırlar ama olsun. almanyada iz bırakmanın gururu ve kol alçısıyla dönmüştüm türkiyeye.
ortaokuldayken benden hoşlanan çocuğun sınıflar arası maçlarda attığı ve sonrasında "bu senin içindi" diyerek bana doğru koştuğu gol.sonrasında gol mol görmedim zaten.
tabiki arifin manchester'a attığı gol.
appiah - schalke golüdür tabiki. hala videosunu izledikçe tüylerim diken diken olur o stadyumdan çıkan sesten ötürü.

edit: bak yine izledim sırtımdan enseme doğru bi gıdıklanma oldu.
iddaa kuponumu yatıran her gol.
Popescu'nun arsenal'a attığı gol.. kendimi yerden yere vurduğum goldür..
13 yaşımda resmi maçta attığım ilk golüm.
prekazinin monakoya çaktığı mermi frikik.
nasıl koydu ama kadıköyde koray golüdür.
3-4 lük maçta beşiktaşın kadıköyde attığı bütün goller.
görsel
Fatih tekkenin fenerbahçeye attığı efsane kafa golü.
görsel

Deivid'in Chelsea'ye attığı gol.