bugün

garanti bonustan geliyor.

özetle -son ödeme günü geçen 150,52 telelik borcun faize girdi. ödemeyi daha fazla geciktirirsen o faizin mına koyucaz.- gibi bişey. ben öyle anladım yani.
arim mi :P
-tmam =D

bu kadarcık.
"geceleri bedava SMS 2 ay paketinden kalan SMS Paketleri 9999SMS. 07.10.2012 tarihine kadar kullanabilirsiniz. BEN 5000 SMS PAKETi Paketinden kalan SMS paketleri 4967 sms. 10.10.2012 tarihine kadar kullanabilirsiniz. konuşma paketlerinde son 6saat, internet/sms paketlerinde son 12saat dahil degildir. Paketinizin bitiminde paket asiminden ucretlendirilirsiniz."
nerdesin olum sen.
disturbing abi beni arayabilirmisin.
adam ilaçlık iki kontör ayırır la, çağrı atmak için.
arasana.

sömürgeç kardeşin umursamazlık dolu emirleri.
ben senin amk. evet net olarak bu.
lan olum kalk gel iki dakka. bu bebe anamı sikti. küçük kuzenden bahsediyor.
bir piknik öncesi organizasyonu yapan arkadaş tarafından : nerdesiniz laan bahittinle ben varız - toplu mesaj -
Haydi Faturalıya Kampanyası ile şimdi faturasız hattınızdan faturalı Bol Bol Avea tarifesine geçerek, sadece 19 TL karşılığında her yöne 300 dakika ve tüm Avealılarla 3.000 dakika konuşabilirsiniz.
nerdesin lan dalak.
önyargılarını bi kenara koy ve bana pazartesi cevap ver.
Kayboldum :p
allah razı olsun garantiden. o da olmasa mesaj gelmeyecek.
7 ekime kadar üye yerlerden 75 liralık 2 harcama yaparsam 15 lira puan kazanacakmışım.
"Degerli musterimiz, sizi arayanlarin kim oldugunu ogrenmek icin xxx-xx numarasini sadece 0.47 kr. a ogrenebilirsiniz.". Harbiden cok yanlizim.
arayan kim diye düşünmeyin! numarayı yazın, 2222ye gönderin sadece 1.49 tlye numaranın kime ait olduğunu öğrenin! örnek:5xxxxxxxx

anca turkcell, başka kimsenin arayıp sorduğu yok. bıktım mesajlarından turkcell, bir de marifet gibi 1.49 tl diyorsun. başka hatlar 0.47 kuruşa öğreniyormuş bak!
"Evet orası olabilir .d sabah tekrar konuşalım o zaman coni .d"

evet gülme işaretini böyle yapıyor.
nerdesin diye atılan mesaja gelen ev hatta tuvalet olarak gelen mesajdır. açıksözlü arkadaş bulmak önemli bu devirde.
"yemek?"
beni kalkınca bi ara.
--spoiler--
nerdesin
--spoiler--
Vatan Bilgisayar'da şok kampanya...
-tekrar her şey için teşekkür ederim, yalnız hissettirmediğiniz için, iyi ki varsınız *
gece için teşekkürler***.