bugün

mağlum sözlüğümüze yeni tasarımıyla baraber takip et butonu da eklenmiştir. bunu kullanmak doğaldır kişi kolayca istediği kişiyi takip edebilir. ve kolayca yazılarına ulaşabilir.

başlığı tanımlamak gerekirse, yazarların takipçi sayılarıdır. şahsen daha 2 tane. biride kendim galiba. diğeri kim bilmiyorum.
ahanda budur.
(bkz: 0)
benim henüz bir tane ama doğal karşılıyorum zira yazdığım entryleri ertesi gün beğenilenlerde okursunuz her zaman. takibe gerenk yok..

şaka lan laka vurma hemen.
0
entry yukarda.
kendim dahil bir.
2555. twitter dan bahsediyoruz demi.

edit : alışamadım ben bu yeni sözlüğe amk. sözlükte takip nedir lan.

(bkz: beni takip et diye mesaj atan sözlük yazarı)
kendi kendimi takip edebilme özelliğimi kullanmıştım deneme amacıyla o yüzden 1(bir).
uludağ sözlük yeni tasarım'la birlikte gündeme gelen yeni bir geyik. kimin kaç takipçisi var. kim kiminle nerede..
tıpkı ulupuan gibi, gereğinden fazla ciddiye alınacak ve maalesef birçok yazar tarafından kafaya takılacaktır.

edit: aha benim 5 bin tane takipçim var. hani ne işe yarıyor?
edit 3: sana yalan borcum mu var arkadaşım? al! görsel
edit 2: oha. bir iki rakam fazla mı yazmışım lan?
2 bu boru mu? (tanışsam maaş bağlayacam keratalara)
yakın zamanda twitter'daki; ''#takipedenitakipederim, #karşılıklıtakipleşiyoruz, #takipetsıhhatbul, #fenerlilertakipleşiyor, #galatasarayaşkınatakip, #allahınıseventakipetsinnolurya, #takipetmeyeninanasınıbacısınısikeyim'' hashtag'leri gibi; ''#takipedeniserişukuluyorum, #takipedeniiştebuduraekliyorum, #takipedeneveriyorum'' tarzı başlıklar açılmasına sebebiyet verebilir. evlerden ırak.
-1 (eksi bir ).
1 kendi kendimi takip ediyorum.*
sözlüğün iyice twittera bağladığını gösterir.
Elde var sıfır. Burdada mı takiplesecegiz sorusu takıldı aklımıza. Ey sözlük senden de mı soğuyalım simdi?
aslında kimseyi takip etmiyorum ki kimin beni takip ettiğinide göremiyorum.
nereden bakılıyor bilmiyorum bile. o derece hakimim sözlüğe .
"eski tema kullanırız, takip bilmeyiz" denilebilecek durum.
sıfırmış.
böyle bir bölüm olduğunu öğrenmiş oldum bu sayede *
ilginç kısımdır. takipçi nedir arkadaş? dürtmede koysunlar.
0'dır.

Oha! tamda şu an kendimi ezik hissettim. Takip et beni sözlük.
1'dir. şahsım tarafından takip edilmek güzel bir duygu. *
3'ü bulmuştur. uludağ sözlük yeni tasarım'ı herkes kullanmaya başladığında herkesin takipçi sayısı artacak tabi.*
takipçi derken başkanım.
#sozlukculerfollowlasiyor

allah belani versin zall ne hale getirdin sozlugu..
0 'dır.
sözlük yazarlarının kaç ki$i tarafından takip edildiğini gösterendir.

benim 3. tek amacım onların istediği $ekilde entry girmek. $aka amk. kendilerini if$a ediyorum ki takip etmeyi bıraksınlar:

(bkz: slave)
(bkz: erenkaragul)
(bkz: hasman)

böyrün: http://i.imgbox.com/acdcOIaz.jpg

edit: an itibariyle 5 olmu$tur.

(bkz: mavi postit)
(bkz: racered)

edit 2: an itibariyle 6.

(bkz: venceremos)