bugün

belki de içilecek son bir sigaramız vardır ha yüz yüze.
o öyle biriydi ki binlerce diken arasından gülü seçmesini bilirdi ve o hala öyle. selam sana * nazlı yar.
ırkçılardan nefret ediyorum.
40 tane değişik hüzün şarkısı çalasım geliyor,
40 gün hüzün boşaltıp saçlarımdan,
40 tane ağarmış saç teliyle beraber,
Pencere pervazındayken ellerim,
Yağmurda ağlayasım geliyor,
Kimse görmesin diye.

p.s.: ben yazdım.
çaylağımı açın lütfen. sadece bunu söylemek istiyorum.
"tıpçı" sıfatını sürekli kullanmak nedir arkadaş?
Ya da tıp okuyanlara zeki gözüyle bakmak. Ki en iğrenci şu tıp okuyor diye sürekli buraya çekmeye çalışıp kendini ispatlamaya çalışmak.
Okumayı hedeflediğim bölüm ama böyle kibirli insanlarla mı dolu orası merak ediyorum hakkaten. insanları aşağılamak nedir ya, onlardan birkaç adım (!) önde olduğunuzu sürekli belli etmeye çalışmak. He siz önde mi oluyosunuz?
Yok tıpçı yarim ne lan. Defalarca karşılaştım. Bunu okuyorsan da azcık akıllan tatlı kız. Öyle her yere yazınca da dönmeyecek yarin. Neyse kibirli olmamak lazım.
sürekli ilgi alaka bekleyen ilgiye aç insanlardan sadece ben değil kimse hoşlanmaz.
okumaya doymamak lazım .
Dünya da sevilmeye değer pek de bir şey yok. Özetle dünya yansa umrumda değil.
bak dostum zaten gerek yok anlatmana, kişiliğini yeterince değiştirdin toplum vasıtasıyla. mutlu olmak için bencillik mübah artık. dünyayı sikine takma, prezervatif bile alma. dünya çizgisinden çıktı bile, kimseyi umursama.
Herkese iki çift sözüm var da allah'a havale ediyorum.
iki bin liralık iphone larınızdan gazze tweeti retweetlemek ya da şehit haberi favladıktan bir gün sonra reina da check in yapmak veya da yırtık çoraplı soma işçisine ağlarken varlık içinde isyan etmek vicdan mastürbasyonuna dahil mi?
Bugün dolmuştan inip yardım eden doktor abi, allah razı olsun valla.Büyük sevaba girdin.O an teşekkür edemedim ama bir yıl dua edicem sana.
bıktım anket başlıklarından.
Chatroulette'te beğenilip gerçekte yarısı kadar iş yapamayan tipimin olduğunu öğrendim. Lan anlamıyorum ki resmen tavlada kazanıp batakta batan tip gibiyim. Acil çözüm lazım.
aslında hepimiz yanlızlıktan burada takılıyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın. Ne gerçek bir dostumuz, ne de bizi önemseyen ailelerimiz var. Var diyen kendini kandırır.
Burdan amcalarıma selam ederim.
Bu neydi la şimdi.
Olm bu nasıl başlık.
et ve kemik gibi dünyanın en dayanıksız maddelerini bünyemizde barındırıyoruz. peki bu hırs neden?
Şekerli yiyecekleri çok severim sözlük. Tatlı, dondurma, şekerleme türleri, çikolata abur cubur... Aklınıza ne gelirse. Farkettim ki hayatta en büyük zevkim bunları yemek olmuş. Çünkü en kolay ulaştığım şeyler onlar. Canım ne zaman istese gidip alabiliyorum. Özledigim diğer şeyler gibi uzakta kalmıyorlar bana. Ha eskiden onlar da öyleydi. Alamazdim sürekli ama şimdi kendi paramla alıyorum istediğim zaman. Zaten son zamanlarda da iş dışında bir tek abur cubur almak için dışarı çıktığımı farkettim. Bunu farkedince işte elimin altında olmayan şeyleri düşünüyorum, özlemim artıyor, geceleri hep böyle bir hüzün basıyor. Neyse bu da gelir bu da geçer herhalde. Hep umut ettiğim gibi.
Yahu bana net olun net. Saçma salak triplerinizi kendinize saklayin. Dağ dağa küsmüs dağın haberi olmamış. Küstüysen söyle. Bu ne böyle. Kime kizacagimi şaşırdım valla. Etrafimda dengesiz insan çok bu ara. Artizi mi dersin tripcani mi dersin cok bileni mi. Net olun net bu kafa kaldirmiyo.
Allah bin türlü belanı versin hasan bircan dır. Şişe dibi gözlùklerin gözlerinden başka yere monte olur inşallah!
ahlaksız tekliflere açığım.
uyuyamıyorum. kolumu kıpırdatacak gözümü açacak halim yok, ölümüne yorgunum, ölümüne uykum var ve durmadan esniyorum. ama uyuyamıyorum lan. gözümü kapattığımda kafamın içinde uyku dışında her şey var. kafayı yicem yeminle psikolog falan yok mu sözlükte yardım etsin çocukluğuma falan insin lan. fenalardayım.
muhatabına söyleyemedikten sonra gelip buraya yazmanın anlamı olmayan sözlerdir. içimde kaldı, diyemedim ya la.
çocukluk arkadaşım madde bağımlısı olmuş da tedavi görüyormuş. Liseye geçip ayrıldıktan sonra görüşmedik daha ama yine de çok üzüldüm onun adına.
uzun bir seçim döneminin ardından siyasal orgazmını tamamlayan ülkemin normalleşmesini istiyorum..
güncel Önemli Başlıklar