bugün

Hay sizin aleyna tilknizin taa.. ulan 3 bucuk yaşındaki ırmak bebeğe tecavüz edip öldürüp çöp kutusuna atmışlar. Azcık konuşun azcık sesiniz çıksın, azcık ona küfür edin ulan!
Kimse beni anlamiyi,herkes kendi kafasında,havasında gidiyi,ben bilem beni anlamiyem sözlük.
O kadar cok donuza aldigim yazar var ki sanki sozlukte 10 kisi yaziyo.

Bi de dun gece cok usudum.
Burdan bütün hdp lilerin aq.
1 de orda olurum dediğim yere hala ulaşamayan biri olarak söz vermekten nefret ediyorum. Daha yataktayken teklifi geri çevirseydim keşke.
Söylemek istediklerim 1-58 boyumu aşar.
O yüzden söylemeyeceğim (bkz: götü yere yakın)
çok mutluyum sözlük. bir kaç ay önce boyum 1.58 iken şimdi 1.61 olmuş. bu yaşta da boy uzuyormuş demek ki.
Şarkı söylemeyi isterdim ama ses tellerim izin vermiyor.
görsel
biri yarin ders yokmus diye bisi desin allam nolur.
git kendi başını ye
Millet çatır çatır derse giriyor, ben kaçıncı sınıftan başlayacağımı bekliyorum. Spr dvm.
Aslında ne kadar yabancıymışız yakın olduğumuz insanlara...

Gerçek arkadaşlık mühim mesele.Yaptığın hataları yüzüne vurup yanında olmayanı değil yaptığın hataları yüzüne vurup beraber düzelteceğiz her şeyi diyebilen arkadaşı bulabilmek önemli.Ben bütün arkadaşlarım böyle diye düşünürdüm ama gel gör ki insanlar kolay değişiyor...
...ve Rabbim dedi ki; Düşmanını sev!
O gun bugündür Emre itaat edip Kendimi Sever OLdum.
sevişmeyeli uzun zaman oldu. acaba vur kaç taktiği mi uygulasam yoksa bir tanesini gözüme kestirip insan gibi sevgili mi olsam. her koşulda da içine girdiğinde kadın doğasıyla karşılaşmanın zorluklarını yaşıyorsun. uçsuz bir deniz kadın hep dalgalı. bu yorucu bir serüven. ama işte ama gece olunca kadın coğrafyasının egemenliğine girip kaybolmak istiyor er kişi. o coğrafya ki serin esintili tepeleri, yamaçlarındaki dingin sıcaklığı ovalarının sakin kuytu köşeleri, içmeye doyulmayan pınarları... of ah be atatürk. gel kurtar bizi.
Herşey daha güzel daha iyi olabilecekken saçmalık olmasından bıktım. Aynı şeyleri dert etmekten sıkıldım.
uyuyamıyorum ulan u yu ya mı yo rum.
Evden çıkmak istemiyorum, hep evde durunca da depresifleşiyorum. Depresif moddan çıkmak için sosyalleşiyorum, her seferinde daha da sahtelestiklerini goruyorum insanların. Dayanamayıp kendimi öldürmeyi düşünüyorum, yapmaya korkuyorum ve aileme o acıyı yaşatmak istemiyorum.
Su durumda söyleyecek neyi olur ki insanın?
Beklenmedik olanı bekliyorum sözlük.
Sevinmek, hüzünlenmek, mutluluk, üzüntü, huzur, kıskanmak, sevmek aynı torbada yer alan boncuklar gibiler. Hepsi aynı, hepsi insanın acizliğinden dolayı, birini hissedenin diğerini kınamaya hakkı yok.
benden önce yazan herkesin amına koyayım.
uykusuz geçen bütün gecelerimin yorgunluğunu unuttum, döndüm ve sustum. bağırdım duymadı başı utancından eğik olanlar. kelimelerimi boğazıma dizdim, yutkundum. su içtim, koşarak çıktığım merdivenlerin boşluğunda.
konuştum tesir garantili haplar benzeri. ve dolandırıldım, adını bile bilmek istemediğim ilginç uydu kanalları gibi.
üzüldüm, tüm bunları bilmeme rağmen, olmasına izin verdiğimden beri.
mcdonalds tarçınlı donutları geri getirmiş. uyku uyumadım, 1 saat ders için.
Sabahtan bu yana bi miğde bulantısı bi bel ağrısı bi haksizlik...
Üfff kendime tahammülüm kalmadı valla.
iyi geceler.
Özledim seni mis kokulum. Bu gece de senin hasretinle, sana sarılmasam bile varlığını hissederek uyuyorum. Bitecek bu zor günler ve seni çok seviyorum. Asla bitmeyecek içimdeki aşkın. Bunu okuyamıyor bile olsan iyi geceler diliyorum sana.
Bütün herkesten nefret ediyorum hersey boş ve anlamsız .
başım çooook ağrıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.