bugün

Geçen gün trixucator ın streaminde biri sen uludağda yazar olan alganus musun yazmıştı chatten. Kimdi o ya mesaj atsın bana.
Bugün kalbimin yerini unutamıyorum. Kalp acıyor, yanıyor ve kırılıyormuş.
Derdi veren Allah elaleme dermanı veriyor, bana gelince bi tane daha dert vereyim buna falan diyor galiba.
birine ait olmak aşağılık bir şey değildir.

bir bütün olmaktır.

bütün olamayıp ayrılanların ruhları şad olsun.
15 günümüz kaldı o koskoca 6 ayı neredeyse geride bıraktık inanamıyorum... sana kavuşacağım günü iple çekiyorum çok çok özledim seni dünyammmm çok çok özledim ... şu an tek merak ettiğim o an nasıl olucak her gece hayal edip uyuyorum çok merak ediyorum... Allah'ım seni korusun seni ve tüm askerlerimizi ve sağ salim kavuşalım seni çok seviyorum ömrüm aşkım...
Ne kadar mızmız insanlar var. Bilerek oturup ben şimdi bir gıcıklık yapayım diye düşünüyorlar bence.
Kimsenin bilmedigi ama beni tanisalar uzulecekleri bi konu var.

Ben artik insanlara deger vermiyorum cunku hak etmiyorlar. Bundan sonra ne kadar ekmek o kadar kofte.
'film sıkıcı ileri sarınca da donuyor.'

hayat icin.
sevdiğim yanımda, şu anda onun saçları- demeyeceğim tabii ki. platonik bizimki.
Yine üzüldüm be. Yine kırıldım.
fakirler çüküne takacak prezervatif bulamazken
zenginler çüküne titreşimli yüzük takıyorsa bana kimse adaletten bahsetmesin.
Adolf Hitler, Bruno Ganz. Pablo Escobar, Wagner Moura.

Birinin de benim hayatımı rol edinip oynamasını cok isterdim aynı bu örneklerdeki gibi.

içten dipnot: Escobar yaşıyor olsaydı Wagner Moura'ya kendisini bu kadar iyi canlandırdığı için 10 milyon ateşlerdi.
hayat kısa kuşlar uçuyor.
umarım ilerde çalışmama izin vermeyen bir kocam olur.
Yoruldum.
Çocuğa iş buyuran ardına kendi düşer.
yeni bi insani tanimak yeni bi seylere baslamak o kadar zor geliyo ki.
Dile kolay iki yıllık ilişki bitti gitti.
görsel
son bir aydır kendimde değilim. yaptıklarımdan sorumlu değilim demek isterdim. fekat sorumluyum. ve biraz da salağım. ama neyse ki diyete başladım. her yönden iradeli olmaya çabalıyorum. neden yazdım buraya onu da bilmiyorum. burcum ikizler selam.
Minibüste, inene kadar telefonda konuşan yanındaki arkadaşına on kez şu köprüde inelim, bu sefer şu köprüde inelim diyen kadına sabrettiğime şaşırıyorum. Sabahları insanlar stresten uzak durmalı dimi ama?
hani evlenenler hep mutluydu, hangi ara bu kadar mutsuz olmaya başardınız.
Ben merzifon'da 6 yıl ne yapacağım.
Edit: geriye kaldı en az 3 en fazla 4 yıl.
Şoförün arkasında oturup herkesin parasını uzatan kişi olmaktan nefret ediyorum sözlük.
Evlilik isleri harbiden cok zor lan.
Ben degil kardesim evleniyor ama bunca ugras bana göre degil lan!