bugün

Sosyalist nazizimin kemalizm dönüşü anarşizm.

(bkz: size ne amk) demek istediğim durum.
kapitalist hatta emperyalist. her ne kadar emperyalizmi sevmesem de emperyalizmin mutlaklığını kabul ettim. insan olmanın getirisi emperyalizm doğal bir sistem. devrime ihtiyaç duymaz. binlerce yıldır ordadır farklı şekillerle.
seks.
nefes alsın yeter.
türk milliyetçisi, ülkücü ve turancı.
allah ömür verdiği, aziz türk milleti yaşadığı müddetçe ölene kadar.
anarkotik siktirizm.
akılcı.

kardeşim aklını kullan aklını.. ne kadar da beyinsizsiniz be!
burjuva sosyalizmi.

not: bakunin'e selamlar!
bugüne kadar tek bir siyasi entry girmemiş yazarlar bile siyaset konuşmaya, görüşlerini belli etmeye başladılar.

sözlük 2'ye bölündü, kolay kolay toparlanmaz artık. eylemden önce böyle bir şey yoktu. demek ki ülkeyi erdoğan değil eylemciler böldüler. sözlükte olduğu gibi.
itiraf ediyorum; liberalizm.
çevreme göre faşist.
aileme göre kemalist.
arkadaşlarıma göre liberalist.
tayyip'e göre çapulcuyum.
kendime göre ise; hepsinin amk bana bişey olması
faşist milliyetçiyim. akıllı olmak lazım benimle konuşurken zira akılsız insanlara pek hoş davranmıyorumda.
Goruslerisavunanadamlarinsafsatalarindandolayisiktiretizm.
sünniyim, alevileri çok severim.
milliyetçiyim, hiç bir ırka kin gütmem. (katil sürüsü israil hariç)
laik'im başörtüsü ve örtünmeyle en ufak bir sorunum yok ne kamusal alanda ne başka yerde.
muhafazakarım, aynı zamanda cumhuriyet sevdalısıyım.

gel de kategorize et hıamına.
yurtta sulh, cihanda sulh!
varlığım türk varlığına armağan olsun.
Miliiyetçiyim.milletimi ulu önderimiz Atatürk'ü canımdan çok severim.gezi parkı olaylarında da sonuna kadar orda olacağım.uyan tayyip geliyoruz.
(bkz: turan)
viva la libertad.
(bkz: devletin başına devlet gelecek)
tek kelimede bile açıklanabilecek görüştür.

(bkz: recm)
muhafazakar demokrat diye birşey olmaz efendim. demokrasi yanlısı olmak, farklı görüşlere dostça yaklaşmaktır. muhafazakarlık ise kişinin dininden olmayandan en iyi ihtimalle bağlarını koparmasına sebep olur. o yüzden muhafazakar demokrat diye birşey yoktur. kendi uydurduğunuz terminolojilerle kendinizi kandırmayın.

o zaman bende sosyalist-kapitalistim.
cümleye gerek yok tek kelime..
türk..
edit: zoruna giden çokmuş..
(bkz: Türkeşin askerleriyiz)
Ne sağcıyım ne solcu bakkalım ben bakkal.
Muhafazakar ismi yeterli sayılmaz dindar demek daha doğrudur. Olu bir şeyi korumuyoruz neticede. Osmanlı her ne kadar saltanatı olsa da halkın istediğini yapma ihtiyacımı görme behsinden demokrattır bende aynısı kadar demokratım.