başlıkların altına bu benim, burda anlatılan kişi benim, beni tanıdılar gibi salak şeyler yazıp dikkat çekmeye çalışanlar.
dikkat çekme çabasında içinde olan insanlar.
(bkz: akp hükümeti)
galatasaraylılar.
s.kik bir sevgili.
aramaya inanmayan yazarlar. afedersiniz sikko sikko başlıklar açıyılar. devrik cümle kuruyo adamlar başlıkta! olmaz.
Dikkat çekemeyen silik tipler.
Gunlerdir internetimin kesik olmasi isin kotusu super bir erotik film gormusken gotmeyeydi bari. Britney bekle gulum.
fethullah gülen'in fikirlerini benimsemediği halde tv'lerde poposunu yalayan insancıklar.
insanlara iki saniyede karakter analizi yapip, kucuk gormek vs.
başka insanların yerlerine koyulup güvenilmemek. halbu ki bir kişiyi bu sebeple başkasının yerine koymak. ona yapılan en büyük saygısızlıktır. *
saçma sapan başlık açıp sözlükte gereksiz yer kaplayanlar.
haksız yere hesap silinmesi.
ne olduğunu anlamadan yazarlıktan çaylaklığa alınmak.
zamanında benim çevremde olup benden bişeyler kapıp beslenen insanların bugün çıkıp benden beslendiklerini sanki hep yıllardır yaparlarmış bilirlermiş gibi piyasa yapmaları. acayip ifrit oluyorum, lan o sahip olduğum meziyetleri ben sürüp kullanmamışım, sen dün öğrendiğinle bugün caka satıyosun.
sınavdan bir gün önce ağrıyan baş.
karışık çerez aldığımda kardeşimin antep fıstıklarını bitirmesi.
En olmadık saatlerde sigaranın bitmesi.
Yani sigarasız kalmak kısaca.
evde koltuğa uzanmış , çok sevdiğim almanya ligini izlerken eve misafir gelmesi.
asansör kapısı tam kapanacakken düğmeye birinin basıp kapıyı tekrar açması.

hele ki bu şahıs benden önce iniyorsa, hele ki o düğmeye bir de zemin katta birinci kata çıkmak için basmışsa tüm nefretimi üstüne kusmak istiyorum. yanımda kürek olsa ense köküne vururum o derece.*
saygısızlık, kabalık. *
eleştirme adı altında yapılan hakaret saygısız davranışlar büyük dağları ben yarattım havası.
"ok bye" diye bitirilen konuşmalarım. "küçük hanım" diye hitap edilmesi yada "prenses". ofiste herkesin aynı anda sesli olarak karşılıklı olarak ve aynı zmanda başka birinin telefonda konuşması ve onunda bağırması. otobüste en pis kokan adamın benim burnumum dibine denk gelmesi üstelikte yaz mevsiminde. aşırı göbekli bayanların ve erkeklerin bedenlerinden etin fışkırmasına sebep olacak mayolar giymesi. seslenirken birinin dürtmesi. yemek yerken ağız şapurdatılması. yemek yerken yere dökülmesi. ağız silinen peçetenin tabağa atılması, sigara söndürülmesi. yerde kendi saçımdan başka birinin saçını görmek vs.
söz verilip tutulmaması, hep bahane bulunması.
bizatihi kendi egom. en çok sinir olduğum şey.