bugün

ruh halim bile bozuk. neden bi insan kabak gibi hisseder kendini?
Yorgunum ve ağrılar, kırıklarım var. Eziklerim, çiziklerim...
Yağmurun ardından oluşan su birikintilerine sadece eğlenmek için zıplayıp, eve sırılsıklam döndüğünde annesinden azar isiten çocugun ruh hali ile ayni.
Hiç bir kastım art niyetim yok yahu. Kendi halimde yaşamak, kendimi iyi hissetmek istiyorum. bana bunu çok görmeyin.
görsel

@tasinabilirsarj
Bezdim yeminle.
siyah, kötü kokulu poşet gibi.
görsel
5 tane film seçip, 2 tane kitap beğenip, sahil havası isteyip, temizlikte karar kılıp, sonradan hiçbirini yapmayıp sadece yatıyor gibi.
Daha önce kendimi tirnaklarimla kazidigim dip'ten...kaziyamiyorum...çünkü tırnaklarımı söktüler...Eger bu günlerden sag salim cıkarsam bilinki cok guclu cikicam...Ya baticam ya cikicam...Simdi aklimdakileri buraya yazssam ne kadar "zayif" düştügümü anlarsiniz ..Ne kadar karanlikta oldugumu..Nefes alirken kaburgalarimin bana nasil battigini...ve aslinda nefes alamadigimi...Bosverin siz en iyisi...yada boşvermeyin...
görsel
https://img-s1.onedio.com...0182a9637f15cf1b325c.webm
http://www.edize.com/img/.../18/ruh-halim-500x271.jpg
görsel
görsel
Yarın ilk mayışımı alıcam. Mutluyum.
Atın beni denizlere, yalan dünya size kalsın..
iskambilde bayağı şanslı bir gece geçirdiğimden mütevellit hepiiii hepiiiiii.
(bkz: duygu felci)
görsel
(bkz: depresyon)
Kendimi kerhaneye gelmiş abazanları şaşkınlıkla izleyen biri gibi hissediyorum.
Karmaşığım. Her akşam 11 lerde uyuyan ben artık uyumuyorum. Yaşadığım ömrümü sorguluyorum. Hoşgeldin lerimi Güle Güle lerimi düşünüyorum. Mutlu olduğum şeyleri sıralıyorum, zoruma giden şeyleri sıralıyorum. Keskin kararlar alıyorum artık. Arkama dönüp bakmamaya yemin ettim. ileri, hep ileri...
Çok umutsuzum sözlük. Sıkı sıkıya tutunmaya çalıştığım insandan kopuyor gibi olduğumu hissediyorum. Bir ilişkiye "biterse diye bağlanmamalıyım" gibi düşüncelerle başlayan bir insan değilim bence, ilişkilerin coşkuyla yaşanması gerektiğini düşünürüm ama bu aralar bu düşünce aklıma sık geliyor.

Ben mi fazla şey umuyorum acaba insanlardan diye bir duruyorum, Ama bazı şeyleri istemek de hakkım gibi geliyor.

Ben bu aralar sıkça düşünüp de hiçbir çıkar yol bulamıyorum,sözlük. Herkesin hakkında en hayırlısı inşallah..
An itibariyle üzgün kızgın durgun ve yorgunum.
Bok gibiyim.