bugün

görsel
görsel
görsel
Boşa yaşıyormuşluk hissi, ne varlığımın bi önemi var ne yokluğumun gibi.
Garip bir haldeyim, herşeyi boşlamış vaziyetteyim, hep ertelemeye çalışıyorum ne varsa önümde.
Anlamsız sinirli, mutsuz, hiç olmadığı kadar kendinden uzaklaşmış, bıkmış, yorgun ve en önemlisi bütün çevresindekilere nefret dolu.
1haftadir kosusturmaktan, rekafetci olmaktan yorgun, tansiyonum düstü midem bulaniyor. Disarda yagmur icimde hüzün.
Hani bişey iyi gidecek gibi hissedersin de bir anda aklın bulanır ya.

Hah işte tam olarak öyle.
görsel
Böyle bir baş ağrısı yok.
görsel
Kör oldum doktor duyamıyorum.
görsel
Şu zaman ki hava olayları gibi, Ne bok yediğim belli değil.
Anlamanın "anlıyorum" diyebilmek dışında hiçbir anlamı olmadığını farketmenin neden olduğu sikindirik ruh haliyle gelen yalnızlık duygusu.
görsel
görsel
şuan kendimi televizyon veya aynadan çıkan cinler gibi hissediyorum. istenmeyen, tipiyle korku salan, insanlara musallat olan cinler gibi hissediyorum. tipimle korku saçmamın nedeni saçlarımın şuan için şekilsiz şemalsiz ve kötü durması da olabilir...
Hastayım sözlük, yorgunum birde. Üstelik hiçte keyfim yok. Beraber ağlayalım mı?
https://youtu.be/X21mJh6j9i4
Bok gibi. Moralim bozuk keyfim yok.
çok değişik bir ruh halindeyim. kendi adıma çok güzel bir gün geçirdim çok huzurlu çok mutlu geçti.
ama bir yandan da olacaklar ve olması gerekenler var.
püfff.
yaparım bilirsin.
Aşkı memnudaki Matmazel gibiyim.
Herkesden azar işitiyo gibiyim ama yine de üslübumu ve ciddiyetimi bozmuyorum arabanın ön koltuğunu Adnan beyin yanını kapana kadar alttan alıyorum ve susuyorum.
iyice berbat olana kadar içip sarhoş olmalık ruh hali.

lakiin yapılan yurtta oturup kahve içmek.
Yarı keyifli. Tam olamıyorum malesef.