bugün

görsel
misafirliğe gidersinde evin çocuğu sana oyuncağını vermez, hep kendi oynar, sende sadece onu izlersin iç geçire geçire; aynen bu işte durumum, benim kurduğum hayalleri hep başkaları yaşıyor aq. kıskanma kesinlikle yok ama iç geçirip izlemekle, imrenmekle geçiyor ömrüm, bir insanın elini attığı herşey mi kurur be arkadaş, bu mutluluk dediğin şey hep mi zerre kadar haketmeyen riyakarlara, iki yüzlülere, yavşaklara denk gelir, hep mi bunların işi yolunda gider, hep mi bunlar kazanır...
(img:#916293)
görsel
Kafayı yemek üzereyim, aylarca bir derse çalışıp, sınavda 8 sayfa işlem yapıp finalden 24 almak ve büte kalmak adlı sinir bozucu bir durumla karşı karşıyayım..
Şimdiden 2 dersim büt denen sınavlara kaldı, umarım bir tane daha gelmez de iyice delirmem..
görsel
sözde bugün mutlu filan olmam gerekiyor ama değilim. boş boş oturuyorum, okuyacak bir sürü kitabım var. sağolsun kitap fuarının anasını ağlattım lakin içimden gelmiyor. bilgisayara linux yükleyesim var eğlence olsun sıkkınlığım geçsin diye ama onda da kararsızım. fikir verecek olan varsa mesaj kutumu aydınlatabilir. bunun dışında bok gibiyim la ankara en gereksiz zamanlarda böyle güzel havalara bürününce adamı çok bozuyor.
görsel
Birakin gülmeyi,gülümsemek icin bile bir neden yoktu.
Zaman kavramsız.
Ayagina sakiz yapismis ustune ip dolanmis guvercin gibi ucuyorum ama yuruyemiyorum.
maddenin 3 hali var dediler hep,

katı, sıvı, gaz

Sonra bi de plazma var dediler.

Mesela ateş,

Peki ruh bir madde midir?

Krema nasıl böyle güzel kokar?

Peki babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Swimpffff
Ölmek isteyen hasta ,yaşlı ,ağlamaklı bir adam..
ata kalkmış şah gibiyim bugün.
kaldığım yatılı yurtta herkes evine, ailesine gitmiş de ben kalmışım. öyle bir kimsesizlik duygusu.
dünyaya yeni gelmiş bir bebek kadar masum, bir o kadar da şeytanın çırağı olmaya çalışan aday adayı çakalist (bu kelime kendime ait olmakla beraber anlamı ise çakal, çakal demek zaten bunu herkes biliyor ''ist'' eki ise istanbul'un ilk üç harfinin temsil ediyor kısacası istanbul çakalları demek. Not; Her Hakkı Mahfuzdur...)
görsel
tanrı ve şeytan olma yolunda ikilem de kalmış. değişmek istiyor artık.
tecavüze uğrarken zevk alan insan halidir.
Tüm gün çok mutluydum, gece oldu çöktü yine bir hüzün. Sebepsiz bu sefer ben de anlamadım.
bu şiiri dinleyene kadar güzeldi.

https://www.youtube.com/watch?v=GGbnq86J0z4
Üşümemek için şömine başında dolar yakan milyarderler gibiyim.
Uykusuzum ve 20lik dişim ağrıyor. Ruh halim berbat.
arafta.

ne olacağını bilmiyorum aklım daha önce onu dinlemeyip acılar çetiğimi ve hala çekmekte olduğumu söyleyip onu dinlememi salık veriyor, gönlüm ise ne pahasına olursa olsun kendisini...

edit: aklımı dinleyeceğim. umut etmek can yakıyor, yoruldum.
görsel