bugün

iş bulmak garanti diye okuduğum bölüm sanırım.
29.10.2012 / 29.08.2013 tarihleri arasında ne yaşandıysa.
küçükken lisemi değiştirseymişim keşke.
06.06.2012/06.11.2012 arası yaşanılan şeyler.

önceden daha bi mutluydum ben..
değişiklik yapmaktan korkmak.

ne geldiyse başıma bunun yüzünden geldi.
verilen ilk kredi kartını almam, hayatımdaki en büyük pişmanlığımdır...
Allah kahretsin o günü...
ona verdiğim pişman olmıyacağım sözünü tutamadığım için pişmanım.
kendimden vazgeçmeyecektim.
Leaving...

Cos now I can't return..
olması gerekenden fazla dürüst olmak.

doğrularını yaşamaya çalıştığım dünya, yörüngesinden şaşmış zaten çoktan.
buraya bu şehre geldiğime pişmanım sözlük. Aslında gelmeseydim gelmediğim için pişman olucaktım sonuçta pişmanım sözlük. Beş parasızlık neymiş onu öğrendim sözlük hemide en okkalısını. Bu da gelir bu da geçer mi sen söyle Eyy ulu sözlük.
trakya üniversitesi.**
herkese çabuk güvendiğim için gerçekten çok pişmanım. Ama elimde değil bu.
yaptığı hiçbir şeyden pişman olmayan ben bozden..
sadece bir şeyden şüpheliyim.
o ilk öpücük olmasa ne olurdu?
--spoiler--
pişman olacağın bir şeyi asla yapma,
eğer yaptıysan pişman olma.
--spoiler--
yazarların pişmanlıklarıdır. ara ara yüreklerini dağlar.
4 yıl önce yapılanlar.
yok yere 300 lira telefon faturası ödemek.*
ilk ve tek pişmanlığım; binlerce kardeşimi geride bırakıp yarışta birinci olmak.
aşık olmak kesinlikle. neyse ki geçti o günler.
5 dakika önce olanlardan dolayı pişmanım, suyun sıcak akmadığını bilseydim yapmazdım.
istemediğin okulu bırakamayıp üstüne bide mezun olmak.
edit: üstüne bide master yapmak allahım sana geliyorum....
Haketmeyen insanlara çok değer vermek, hakederlere ise gereken önemi göstermemek. Sonradan yaptığınız bu yanlışları görünce öyle böyle değil baya bi pişman oluyorsunuz. Ne yazıkki zaman geri gelmiyor.
sözlükte küfür ettiğin eski sevgilinin sizle kahve içecekken (amerikan styla) sözlüğe bakıp size siktir basması olayındaki yazarın pişmanlığı sözlükte yazılan küfürlerdir. (alıntıdır:yaşanmış gerçekler)
takvimlerin 19 eylül 2005 i gösterdiği gündür.
eski adıyla öss sınavının yerleştirmenin son başvuru dönemidir. sınava başvurunun patlama noktasına geldiği senedir 1 milyon 7 bin küsür kişi sınava başvurmuştur. neden mi ? çünkü yine sınava aylar kala sistem değişmiş başvurularda patlama yaşanmıştır.
işte tıpkı 6 nisan mı 16 nisan mı tam emin değilim 1986 senesi gibi yine 1986 doğumlular hayattan bir tokat daha yemiştir. peki ya sonrası o benim hatam tercih yapmayıp 1 sene daha hazırlanabilirdim.
şu an ne mi hissediyorum o aldığım diploma bir işe yaramıyor sanki kıvırsam mı yaksam mı. yoksa bensemi suriyeli ayağına cep harçlığı alsam ya da hüllo diyip makarna falan alıp hayatımı bir parazit gibi mi geçirsem. bilemedim.
ek olarak kpss denedik onda da patladık yine sistem değişti 71-79 arası puan aldık 80 alsak vdk ya girebilirdik diğer kurumlar ise ucu ucuna kaçıyor. biledim.
şimdi ne mi yapıyorum. bilmiyorum.

edit: bazıları git simit sat demesin bana akp zihniyeti ile konuşmayın. hiç küçümsemiyorum.
ben kariyeri olan diplomamın hakkını vereceğim iş istiyorum. bırakın boş konuşmayı.
iskenderin üzerine yediğim dolmalar.