bugün

çaylak olduğum zaman almış olduğum bir nick vardı, sonradan beğenmedim ben bunu. ancak yazar olunca nickimizi değiştirebildiğimiz için yazar olur olmaz değiştirme talebinde bulundum. o sıralar tazecik web sitemle uğraşırken, benimle özdeşleşebilecek* bir yazar ismi olacağını düşünmüştüm. iyi de etmişim, bu kadar seveceğimi tahmin etmezdim. bazen sadece kanopik olarak kullandığım yerler de oluyor. örneğin battlefield bad company 2 multiplayer ismim gibi.
merak edenler bakabilir tabii ki;
http://www.eskimisir.net/..._Simgeler_ve_Terimler.php
sade ama akılda kalıcı, ve direk sözlüğü ilgilendiren bir nick alınır.
bir oyun vardı hani, "age of mythology" diye. Orada anubis vardı. Böyle kurt kafalı eli hançerli birşey. Çok severdim. Oynamayalı çok olduğundan unutmuşum tabi. Ve oradan da anibus çıktı. Ne saçma değil mi?
* anlat bakalım evlat senin hikayen ne? ha bu arada ismin neydi?
- ismim (bkz: patlak prezervatif)... benim hikayem şöyle başlıyor...
* tamam... (bkz: özet geç piç).
L'Hôpital, amatör bir Fransız matematikçisidir. 1661 yılında Paris'te doğmuştur. Asil bir Fransız ailesinden gelir. Johann Bernoulli'nin yönetiminde çalışmış ve kendisini yetiştirmiştir. L'Hôpital çok kabiliyetli bir matematikçiydi ve brachystochrone adı verilen problemi çömüştür.L'Hôpital 'in en ünlü eseri 1692 yılında yazmış olduğu "Analyse des infiniment petits pour l'intelligence des lignes courbes" dir. Bu eser aynı zamanda diferansiyel analiz üzerine yazılmış ilk ders kitabıdır. Bizim analizde bugün kullanmış olduğumuz ve L'Hôpital kuralı olarak bildiğimiz, "rasyonel fonksiyonların limit durumunda pay ve paydasının sıfır olması halinde uygulanan kural" yine bu kitapta yer almaktadır.
L'Hôpital 2 Şubat 1704 yılında Paris'te ölmüştür. sayesinde birçok belirsizlik bulduğu kural yoluyla sonuçlanır. *
yazmaya kalksam dizi olur.
çok da tnn.... 6. nesil bir yazarken kullandığım nickle bir çok tartışmaya katılıp gereksiz yere canımı sıktım. 2 yıldır sözlüğe girmedim. üyeliğimi iptal ettim. 1 ay önce yine üye oldum ve artık sadece eğlenmek için kullanıyorum sözlüğü can sıkmaya gerek yok bu yüzden de çok da tınnn yanii....
vega'nın serzenişte şarkısından mini mini bir kısım. ama ben ben sahiden ben her ne isem işte.
kafam kırmızı, boyum kısa.
olur kırmızı yer mantarı.
benimde hayatımda sadece küçük pırlantam diye sevdiğim nadide bir insan var bu belkide onun dışında hayattan başka birsey istemediğimi gösteriyor benim nickimin anlamı bu.
ben bir ateistim hepsi bu

bir hikaye gerektirmeyecek kadar açık olan bir nicktir.
efenim benim nickim hikayesi biraz protest diyebilirim.
daha önce sözlükte nickim ama cok saldirgan bir sincapti idi ve ne yazık ki anlamsız bir şekilde 7. nesil silik oldum.
o dönem ki yazarlık tecrübemde nick altıma doldurulan ve cinsiyetimle dalga geçen "karıymış lan bu" "goşun lan kız bulduk" gibi üst perdeden, erkek egemen söylemden oldukça rahatsız olmuş ve kadın yazarların sadece "sözlük yazarların itirafları" altına forum chat tarzı dandik şeyler karalıyormuş gibi gösterilmesiyle de birleşen öfkem bir başkaldırı gibi nickime yansıtarak "evet ben bir kadınım, evet forum chat tarzı entryler giriyorum ve evet bundan utanmıyorum"u ifade edecek şekilde forum chat tarzi entry giren kiz olarak belirledim.

(bkz: malı karabük ten arap faik ten aldık)
içtiğim sigara markası baska olayım yok.
Tamamen ironi amaçlı bir takma ad. Direk 'yeterli' yazıp olduğu gibi anlatmaktansa bu şekilde bir lakabı yeğledim.
bir şekilde kendimizi kandırıp o biçime girme halinin isim olarak bir yerlere kazıdığımızdan dolayı, pekte bi hikayesi yok kendimce.
fazla söze gerek yok.
bi gün yine böyle hacker lık yapıyorum. adamın tekinin oyundaki karakterini çaldım. oyunu oynamayı bilsem oynarım da bi fiyat sordum millete, 500 tl dedi. adamın 500 tl sini aşırdım anlayacağınız. o güne kadar habire vurgun habire vurgun. millet bıkmış. m.. diyorsun herkes titriyor. neyse o eleman bi başlamaz mı 'allah belanı versinben 3 seneden beri o karakteri kasıorum o benim herşeyimdi. yiyeceğin para yediklerin boğazına takılsın' üzüldüm açıkcası. ertesi gün şifresini verdim çocuğa. biraz da öğüt. şuraya buraya girme diye. o da özür diledi ve o gün tövbe ettim. gel zaman git zaman tövbemi bozmadım.
axe marka deoderantın kızlar üzerindeki büyük etkisini yaşadıktan sonra aklıma gelmiştir axe effect to girls. valla lan bunu 5 kişiye gönder Facebook onaylı.
hayatımı ifade eder; kamelya.
Bir tarafımdan uydurduğum, hiç bir anlamı olmayan bir kelime işte. *
yoktur bir derin hikayesi. şimdi canım bak şöyle. söyle nickimi. bir tatlı gelmiyor mu kulağa? için gıcıklanmıyor mu? böyle bir afilli gibi di mi *
göt, meme, taşak, beyin hayatın özeti bu işte.
kafam bir hayli güzelken dinlediğim tiesto şarkısı. tatlı ızdırap demekmiş.
katniss, açlık oyunlarındaki bir karakter bildiğiniz üzere. gerçek hayatta beni tanıyanlar benim kişilik olarak katniss'e çok benzediğimi söylerler ve hatta bir arkadaşım vardır ki bana hep 'katniss' diye seslenir. onun adıda peeta'dır, çünkü oda gerçek hayatta bir peeta'dır. 'peeta' dediğim o muhteşem insanda bu sözlükte yazar ancak o eski bir yazar, eğer oda yeni üye olsaydı adı 'peeta mallark' olacaktı. böyle de bir hikaye.
biz türk gençlerinin yalanlara başlarken kurduğu ilk cümledir ya da böyle ortamda hava atma mahiyetli kurduğumuz giriş cümledir örneğin aga bigün yine böyle gidiyoruz karşıda bir tane lavuk yada yine bigün yine böyle gidiyoruz karşıdan kızın biri geliyor vs hep güldürmüştür içten içe bu söz beni öyle işte belki bu sayede başlık olur millet yalanları sıralar altına güleriz eğleniriz sanmıştım ama yanıldım fakat hala çok geç değil hadi be sözlük.
güncel Önemli Başlıklar