bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ea digital illusions ce tarafından hazırlanan; ps3, xbox 360 ve pc ye 2009 sonunda çıkacak fps oyunu.
  1 ... notrinova
 2. 2.
  yapılan açıklamaya göre 2 mart ta çıkacak oyun.
  1 ... kardesler dugun salonu
 3. 3.
  an itibariyle torrent sitelerine düşmüş oyun.

  (bkz: reloaded)
  (bkz: zamunda)
  1 ... tizzarget acquizzired
 4. 4.
  indirdim, kurdum, oynadım ve bitirdim. Oyun güzel. Grafikleri yüksek seviyede bile pek fazla zorlamıyor bilgisayarları. Sesleri, grafikleri iyi. Lakin yapay zeka kötü. Diyelim bir asker sizi vurdu canlandığınızda tekrar aynı yerde oluyor. Atmosfer iyi. Çevre birimleri yıkılabiliyor. Ve kısa sürüyor. ( Belkide oynanışa ve zorluk seviyesine göre değişir )
  1 -2 ... ozguraygun
 5. 5.
  klasik ea sorunlarını barındıran oyun. Optimizasyon kötü, Patlamalarda onda bundan yüksek sistemlerde bile rahatsız edici derecede fps düşüşü yaşanıyor. Single playerını zaten hesaba katmayın bu oyunda laf olsun diye yapılmış bir single player var. işte korsancılar oynasın gaza gelsin de orjinal alıp multi yapsın hesabı. Multisini de daha oynamadım lakin Silahlar modelleme açısından çok beter, bu da oyuna konsantre olmayı zorlaştırıcı bir etken. Bununla berber Aiming olayı da kötü, belki alışınca zevk bile verebilir bilemem, çevredeki insanların hareketleri de modern warfare e göre çok gerçekçi değil, Modern warfare e göre artısı araçlar, harita büyüklüğü ve gümleyen patlayan duvarlar olacaktır. Ama işte aiming olayına alışınılırsa, ben şahsen su tabancasına benzeyen silah modellemeleriyle, vurdumu kütük gibi ölen insanlarla, Sırtta RPG taşıyan ama kütük gibi koşan düşmanlara, takım arkadaşlarıma pek alışabileceğimi sanmıyorum.. MW2 den bu aralar taktiksel oynamayı bilmeyen bebeler sağolsun sıkılmak üzereyim, vatanbilgisayar'a gelirse elimdeki hediye çekini kullanıp ancak alırım.

  yani uzun lafın kısası battlefield Fanboyu değilseniz Multisi hakkında gaza gelmeyin pek. Ha inşallah beni yanıltır.
  2 -2 ... selim pusat
 6. 6.
  modern warfare 2 ile kıyaslanan oyun. Dün aldım oynadım azıcık. Ancak i7 işlemcim 1gb ekran kartm ve 4 gb ram'lik sistemimle adam gibi oynayamadım. Kastı ibne. makine de laptop anasını satıyım parça değiştiremiyoz ki. assassin'i prototype'ı mass effect2'yi en yüksek ayarlarda oynadıktan sonra bunun detaylarını low seviyesine getirip 2800 liralık laptopumun da yetersiz kaldığını görmek fena koydu bana. üzüldüm.
  6 -1 ... chief
 7. 7.
  bilgisayarınızın gücüne bakmaksızın çok pis kasan oyun. özellikleri düşürünce oyun daha rahat çalışıyor. sanırım özellikleri en yüksek seviyeye getirebilsem oyunu gerçekten beğenirdim.
  3 ... cany13
 8. 8.
  yarın babamın genel müdürü olduğu nasa'nın bilgisayarlarında deneyeceğim oyun.

  bugün 7 bin 800 lira'lık laptopumda deneyeyim dedim. o da ne?! laptop kasmaz mı?! tuttuğum gibi fırlattım laptopu. o yüzden kendim için i 777 işlemci sipariş ettim, iki katı para verdiğim için ben varmadan yaparlar. peki bu bana koyar mı? tabi ki hayır. oyuncuyum ama para bende. zaten şu anda özel jetimle intel genel merkezine gidiyorum.

  (bkz: uuu beybi)
  7 -4 ... preston
 9. 9.
  call of duty 7 'den daha fazla süren oyun en azından bu da bir gelişmedir kıyaslamada.

  --spoiler--
  anladık ki sonunda 3. seriside yolda alaskadan devam
  --spoiler--
  2 ... sopartacus
 10. 10.
  tam gaza gelmişken tadı damakda bırakan bir sona sahip oyun. ateş etme hissi oyuna güzel aktarılmış fakat düzgün silah seçeneği yok.
  2 ... preston