bugün

Devlet memuru olmak istiyordum çok şükür nasib oldu. Kurumlar arası geçişlerle en az 1 yabancı dilde iyi derecede öğrenip diplomatliga yükselmek istiyorum. Onun için dplmt nickini kullanıyorum. Nasib.*
anlatmak istemeyeceğim hikayedir.

üstüme gelmeyin :'(
Yok hikaye mikaye laf olsun diye yazdım.
anlaşılıyor sanırım.
en sevilen şarkının içinde geçen kelime, değer verilen ilk kişiden alınan ilk hediye.
Mortal kombat atari oyununda ölüm vuruşunu yaptıktan sonra verilen puan.
zall rüyamda bir entrymin altına yorum yapmış, soruma cevap veriyordu.

rüyada zall görmek.. tövbest.

edit: yanlış yere yazılmış girdidir. (bkz: görülen en ilginç rüya)
Yıllardan 2013 aylardan ağustos...

işe yeni başladığım sıralar... işimin yeri gereği mecidiyeköye gidecektim. Önce otobüs sonra metro ve en sonunda metrobüs yolculuğu ile işime ulaştım. Hiç bir sıkıntı yoktu çünkü saat 11di. ilk günün günahı olmaz dedim. Hareketli bir günün ardından akşam oldu ve heyecanla eve gitmek için metrobüs durağına ilerledim. Sıcak hava bir yandan, iş çıkış saati bir yandan metrobüs tıklım tıklımdı. Binmek istemedim. Ama bir yandan da eve gitmek istiyordum. Dayanamadım. Bindim. Meğer 34z hattına binmişim. Zincirlikuyu cehenneminde inmek zorunda kaldım. O an neye uğradığımı şaşırdım. Alt üst oldum. Binlerce insan durakta bekliyor. itiyorlar, hırpalıyorlar. Yaşlı teyzeler çantaları ile gençlere vurarak öne geçiyor. O ufacık ufacık teyzeler süper mario gibi zıplaya hoplaya öne geçiyor laf söyleyene de çemkiriyorlardı. Metrobüse binmem 30 dakika sürdü. Uzunçayıra geçmem ise 1 saat sürdü trafik yüzünden. Metrobüs içinde olanları anlatmak istemiyorum sözlük. Gözüme siyah bant çekilse anca anlatılır yaşananlar... Neyse. Bir daha binmeyeceğime dair söz verdim kendi kendime.
çok sevdiğim bir filmin başkahramanı.
hep cam kenarında otururum hangi araç olursa olsun.
alacak nick bulamadım sitenin girişinde reklam geldi orada jigola yazıyordu deneyim dedim hay denemez olaydım al olan bu.
1800 lü yılların son çeyreğiydi... roma' da yaşayan bir tamirciydi entry. ama kendini o mesleğe ait hissetmiyordu; tamir ettiği kömürlü ütülerin, su tanklarının demir kısımlarına yazılar yazardı hep. sonra ...

şaka lan şaka ne olabilir ki entrikadan bozma entry ka. kelime oyunları, şakalar falan
teşekkür etmeyi seven naif bir insan olduğum için bu nicki tercih ettim.
Hayatımda işler kötüye gitmeye başladığı günü benimde elimden bir şey gelmeden izlememi hatırladıkça, hala yaşıyorum lan ben bu durumu.
ya söyletmeyin işte.
Valla constantin levine;
Hikayesini yazsam roman olur. Tolstoyunkilerle yarisir masallah...
malum gazete başlığıdır.
Rökkurro isimli grubun bir şarkısıdır. Svanur izlandaca da kuğu anlamına gelir. Kuğuya benzetmiyorum kendimi amma velakin şarkıyı çok seviyorum. Sanki gece dışardayım ve sadece yıldızlarla ben varım gibi hissettiriyor bana parça. Huzur dolu.
londra da kaldığım dönemde arkadaşlarımın bana taktığı lakaptır. kurtadam anlamına gelmektedir.
bir gün çok içmiştim.
En yakın arkadaşlarımın baş harfleri.
Kafamın arkası düz.
benim nick harbi komedidir.

nick altımın ilk 10 entarisini okumanız yeterli
devamlı pislik yapardim nickimde pislik olsun amk dedim ve açtım hesabı çok mutluyum.
uydurma bir hikayedir. yalnız henüz uydurulmamıştır.