bugün

Ortaokul zamanlarından nasıl buldum ben bile hatırlamezken benliği oluşturur bu nick.bir yerlerde gorurseniz bu imzayı oralardayım demektir.bu arada almanca anlamı da zeki demektir.
(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)
Benimki çok sıradan sanırım. Mor ve ötesinden türetilen bi nick.
Hayattır.
adanada bi abimiz bisikletle kanala düşer ve kurbağa vak der videoyu izleyen bilen bilir çoluğumuz var çocuğumuz var.
Lıpton aystı askı, seftalılı.
megalomanyak olduğumu düşünen insanlara bir tepki mahiyetindedir nickim.
Senelerdir internet aleminde oyun oynamaktayım sürekli nick arardım birgun mynet haberleri okuyorum baktım şeffaf balık parantez içinde leptocephalus yazıyor çok hoşuma gitti ezberleyemedim ctrl c + ctrl v yaparak bir not defterine kaydettim her girişimde ordan kopyala yapıştır yaptım şuan ezberlemiş durumdayım.
Rüyamda gördüm. Yalnız rüyanın içeriğini anlatamam.

Yersen.
bilen vardır belki, eski nickim arizona dream'di. ben hayatımda bu filmi izlemedim, tuhaf oluyordu haliyle bu nick. nick değiştirme özelliği çıktığında da, raskolnickov yaptım. çok memnunum nickimden efenim.
Okumayı sevdiğimden, Gerektiği yerde konuştuğum/yazdığım içindir cok okur az yazar.
Patentini almak istediğim buluşlarım, fikirlerim var.
sherlock holmes un baker sokağındaki 211 kapı numaralı evini gezip enteresan bulmamdan. müze olduğu için isteyen 09:30-18:00 saatlerinde gezebilir. giriş ücreti yetişkin 10 çocuk 8 £ dur.
Nickimi görenler saçma sapan bir şey olduğunu sanabilir. Aslında öyle değil. Garfield çizgi filmini herkes bilir, hah işte o çizgi filmdeki garfieldin özelliklerini taşıyorum ben. Mesela kahveyi çok sevmesi, üşenmesi, pazartesi günlerini sevmemesi, uykucu olması vs. Bunların hepsi benimde özelliklerim. işte bu yüzden bende Garfieldinoglu nickini aldım. Erkek çocuklar babadan özelliklerini alır falan gibisinden bir şeyler düşünerek yaptım bunu. Şimdi "Ağğğ sen kedinin oğlu musun yani ehiehiehi" diyen aptallarda var. Ben sadece bu benzerliği mizah yaparak nicke çevirdim. Evet hepsi bu.
okula ya da istemediğim bir yere her gidişimde stairwaytothehell demişimdir hep. sonra hayatın ta kendisinin cehenneme giden merdiven olduğunu keşfettim. garip bir şey
Marsa karşı saygımın kendi kişiliğimle buluşmuş hali... Evet...
Metallica nın Motorbreath adlı şarkısını dinlerken uludağ a üye oluyodum bir elimde de halk tabiriyle şokellalı ekmek vardı ulan neden olmasın dedim.
Uzatmiyim Siyah ve mavi demek.
ama ş harfinden kaybetti ne yazık ki Cahillik işte nick alırken ş olayını bilemedik.
Hikayesi ise 2 rengi uyumlu bulurum.

(bkz: adanademirspor ulan)
hikayesi su; bundan yillar yillar once... demek isterdim ama maalesef ismimin baska versiyonu. lakabimda olur ayni zamanda.
Değer verdiğim bir sözlük yazarından geliyor.*
Cok sevdigim bir sarkinin ismi... Ezbere bildigim tek ingilizçe sarki
alexander rybakov-funny little world
not klipte kemani gitar gibi calarak beni cok etkileyen bir ritim yaratiyor.
paravanın arkasından geliyor.
çok sevdiğim bir yazar olan Franz Kafka'dan geliyor. Kafka'nın kızı.
Bir Shakespeare kitabı.
Thekaretekid filminden geliyor hoş filmdir jakie chan abimizi severim.