bugün

Ney üflerken serçe parmağımla yüzük parmağımın arasında hep sigara tutuyorum. Bir süre sonra ne zaman elime ney alsam sigara yakasım gelir oldu. Bende kendimi tiryaki diye addetmemek için "neyim tiryaki oldu" der oldum.
Jidde Reverse Osmosis Desalination Plant projesinde bina adları
Ferric ve Polymer.
(bkz: sonra bir ışık gördüm)
kafasina gore yazar. yazar kelimesine dikkat hem fiil hem isim .
Youtubede denk gelen bir polonyalı rapçi her geçen gün duyduğum hayranlığın artması lehçeye merak sarmam polonyada bir yaz geçirmemle oldu herşey.
ilk entry'den sonra utanıp yazmamaya karar verdim. sahi zaten bu nickin ne kadar derin bir HiKAYESi olabilir ki?
Hep bi atarim istedim. Olmadığından değil bi tane yetmiyordu mahalledeki çocukların hepsi atari oynamak için bize gelince. 3 4 tane atarim olmadı ama atari diye nickim oldu mutluyum.
Efendim herzaman olduğu gibi arabada sevişiyoruz. Fakat dozu biraz fazla abartmış olduğumdan dolayı ya da kızın sütyeni dandikti bilemiyorum. Bi baktım öpmek için çekiştirdiğim sütyen kopuverdi. Arabada bu tür fantaziler bayağı hoş oluyor. Kıssadan hisseye gelecek olursak nickim böyle ortaya çıktı.
Herkesin herkesi bir sebeple ötekileştirmeye çalıştığı bu köhne dünyada bir şekilde ötekileşmeye ve ötekileştirmelere direndiğimi düşünerek aldığım nickimin hikayesi.
Hic bir hikayesi olmayan, bir anda akla gelmis nicktir.
isyan devrim özgürlük nicki alındığı için bunu aldım.
ekşi sözlükte ki hala çaylak olan nickimi alamadığımdan bu nick geldi aklıma ve kabul oldu....
iplenmeyen adam
http://goo.gl/HCsykH
Uçan fare özellikle avrupada güvercin anlamına gelir, nedeni ise ortalığı pislemeleri o kadar temizler ki ! Bu hayvanları kesinlikle istemiyorlar işte o yüzden ucan fare aklımın bir köşesinde kaldı.
Nick ararken babaannemin bir şeye kızıp bok yiyenin oğlu demesiyle aklıma gelmiştir. Öyle bir bilge ki artık sapıtıp bokunu yiyor yani.
sözlüğe üye olurken, kapıyı çalan kişinin sucu olmasıyla ortaya çıkmıştır. ne yazık ki o an, damacana fantezisi olan bir ülkede yaşadığımı unutmuş bulundum.
odundan gomlek olabileceğine inandığım için bu nicki aldım.
Sonuna dek karakartal olduğum için bu nicki aldım.
pembe en sevdiğim renk.

su damlası da benim gözümde saflık ve masumiyet.

bu nick'i mail adresim olarak kullanmaya başladığımda anadolu lisesi'nin amerikan hayranı gençleri arasında istemsiz de olsa yer almış ve ingilizce'ye fena halde kafayı takmıştım. nick bu yüzden ingilizce.

sonra da kaldı gitti böyle.

ergenlikten kalma bir hatıradır bende.

seviyorum yine de.
Yıl 2003. Harry potter'ı yeni yeni keşfetmişim ama nasıl seviyorum. Ölüyorum, bitiyorum. Azkaban tutsağını elime aldığım an hayatımdaki en mükemmel andı. Hala o gün hissettiklerimi unutamam. 6. Filmde ortaya çıkan şans iksiri ve benim o zamanlar gerçekten öyle bir iksire ihtiyacımın olmasıyla ortaya çıkan nick. 2009'dan beri gerekli olan her yerde bunu kullandım.
sosyalist kişiliğimi kediye sıfat yaparak spesifik bir nick olarak kullanıyorum.
Benim kendi adım olduğu belli efenim.
Patlamaya bağlı anısı olan bir nick. Her şeyde biraz anmayı seviyorum.
nick düşünürken laf arasında geçen " kıçında kurt mu var ? " cümlesiyle kafama esmişti. yazdım geçtim.
Hayatımım büyük bir parçası olan elektro gitarın bir terimidir kendileri.