bugün

Kaptan ama mağara adamı olan.
Ufaklık.

Bir erkeğe takılacak lakap mı lan bu allahsızlar?? Neymiş boyum 162ymiş. Napak ölek mi?
(bkz: götçü tevfik)
kibar. .
delergeçer dir. (bkz: delergeçer)
Sezen Aksu idi. Dudaklardan :(
Edit: erkeğim.
bir çok takabım oldu ama en çok kullabılan ve sevdiğim çavdi idi.
Çeto.

Not : k*rt değilim soyadımdan dolayı böyle.
Sarışın diyorlardı. Hala diyolar
psikopat
bumin kağan
değişik
(bkz: amına koduklarım)
Johnny Bravo ydu.
Hacı. Liseye göre acayip hızlı büyüyen bi sakalım vardı. Haftada en az bir kez hocalardan dayağımı yerdim. Halen hacı diye seslenen arkadaşlarım var.
(bkz: samara)
başgandı. çünkü sınıf başkanıydım.
Anarşik, isyankar.
bütün yıllığım bu kelımelerle dolu, hala da görunce derler sağolsunlar.
köpek.
Nasıl ayar olurdum ama caktirmazdim.
Sahi bana lisede ne lakap takmışlardı. Bilmiyorum.. Galiba deli diyorlardı çünkü hocanın vermek istediği fazla notu reddeden, sizin notunuza ihtiyacım yok, diyebilen farklı biriydim.. Hocaların boş sözlerini hemen yüzüne vurmaktan çekinmeyen, bir gün beden öğretmenine: yağmur yağıyor, yağmur yağıyor" diye haykıran cam kenarındaki kızlara hoca: ne olmuş yağmur yağıyorsa? hocam yağmur yandan yağıyor...(yani pencereden içeri vuruyor) hoca: yağmur alttan yağarsa ne olur?sorusunu sormuş ve cevabı ben yapıştırmıştım.
HOCAM ALTINIZ ISLANIR... Hoca hiddetle üzerime gelince, herkesin altı ıslanır hocam, hocanın gelmesi devam edince ( ki eski devirler hocalar cellat gibi) Hocam benim de altım ıslanır, hatta nerdeyse şimdi ıslanacak... hoca vurmaktan vazgeçmişti... Kahkahalar...
en bileği güçlü.
Genelde lakap takmazlardı. Ama Yakın bir arkadaşım 'ketesele' diyor, 'ktsl' türevi bir e-postaya sahip olduğum için. ( Adım kutsal bu arada.)

Yoksa bir de 'uzun' derlerdi basketbol takımındaki on ikinci sınıflar. Boyumla ilgiliydi herhalde.
şnorkel. iri kemik gözlüklerimden dolayı.
tolu derlerdi, hani ismim tolunay ya o yüzden.
Ressam.
Michael.
michael jackson sevgimden dolayı aldım bu lakabı.

gerçi maykıl diyemeyen bir keko sürekli
schmeichel derdi. nedenini hala bilemem.
Çako.
aslında çok saçma ama ismim olan oğuzhan'dan çok bunu kullanırlardı. hatta inanırmısınız kulaklarım oğuzhana karşı duyarsızlaşmıştı.
Portakal.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar