bugün

(#6579679)
sözlük yazarı kişisi * araştırır öğrenir gugıllar vikiler bide ukte bulur ağzına layık keyifle doldurur. derki insanlar okusun bilsin. beğenen takdir etsin beğenmeyen rezil etsin... sonra bekler birisi tepki versin diye. bekleeer bekler. ama nedense insanlar bakmaz, o başlık gideer zamanın bilmemneresine unutulur biter.
ucaklar.

bir de su anda oturdugum evin ataturk havalimani'na bakmasini da eklersek extra ''tirsaklik'' kazandiran bir durum, evet.**
hız sınırının 50km/s olduğu yerde 100+ hızlarda radara yakalanmak.
devamsızlık hakkının bitecek olması...
cep telefonumun tuvalete düşmesi.
yıllar sonra birinin babama gelip, senden bir oğlum var beyy demesinden, ikinci plana atılmaktan korkuyorum sözlük.
Adsl bağlantısının kopması,tam bir facia olacaktır.
terk edilmektir sevmesen bile terk edimek en büyük korkudur aslında aşık olmak en büyük korkudur.
kız arkadaşla sokakta gezerken çakalların laf atmasının akabinde kavga çıkması... ve kızın yanında çok feci dayak yemek... latincesi çakalofobia olan bu fobinin tek çözüm yolu risk taşıyan insan görünce kardeş ayağına yatmakmış...*
berbere gittiğimde elektriklerin kesilmesinden korkuyorum...
Yaratanın gözünden düşmek.
monofobi.
kaynana dili adlı garip kaktüsümsü bir çiçek var ondan korkuyorum. küçükken bir kere içine düşmüştüm bu çiçeğin, ondan beridir bu korkuyla yaşamaktayım.
Çeşitlilik gösterebilecek bir durumdur. Zamana ve şartlara göre.

(bkz: Karı dırdırı)
(bkz: ayarofobi)
(bkz: emetofobi) ne lan bu ben de yeni öğrendim. geçer umarım. mallığın daniskası işte ama naparsın.
bir ortamda, bir faşistle yalnız kalmak en büyük korkum. yazarken bile ürperiyorum...
insanlar.
tek bir korkum olucak az ve birazı zorlayan zaman diliminde, ayrılmak ya da barışmak, aşk...
bok...
dayancak gücün kalmaması, sersefil olmak, korkum...
korkum, onunla yüzleşmek,
onca çalışılmış gurur dolu kelimelerden soyutlanıp,
yine, yeniden o meşhur onura aldanmadan,
seni seviyorum demek,
korkum bu işte korkum,
3 yıl boyunca hep tekrarladığım,
sıradan gelen cümleyi, bu sefer tekrarlamak,
korkum!!!
seni seviyorum demek...
(bkz: sineklik)

gerçekten böyle bi korkum var. kendi elimde olunca pek bişey olmuyor ama başka biri tutarken uzaklaşıyorum hemen. aşırı tiksinmekten kaynaklanan bi durum galiba..
(bkz: filofobi)
(bkz: müdür yardımcısı)
(bkz: güvercin) hatta en büyük korkum cami önlerinde beslenen o güvercin sürülerinin ortasında kalmak. herhalde anında düşüp ölürüm.
aynalar
hayır çirkin olduğumdan değil tabiiki gayette yakışıklıyım. sorun şuki uzun süre baktığımda canlanacakmış gibi geliyor. bir anda dil çıkaracak yada "pşşşssstt naber??" diyecekmiş gibi geliyor. bu yüzden uzun süre aynaya bakamıyorum.**