bugün

Kardesim degil de abimdir. Hayirsizin tekidir. Bana zarar vermekten baska hic bir sey yapmamistir kendisi. Sacimdan tutup yerlerde suruklemistir. Ona hic bir zaman abicim demedim. O da bana kiyamam demedi. Onun demedigini baska bir abicim diyor. Sorun yok. Bana abi mi kalmadi canim?
görsel

Tamam artık gerçek beni tanıma vaktiniz. Bu yumurcakla itişmekle geçti bütün çocukluğumuz. iyi ki doğmuş ama. Hiç de istememiştim ama işte.
1 tanedir. Ama benden 9 yaş büyüktür.
görsel

şu tatlı çocuk 10 yaşına geldi. elimde büyüyen kerata şimdi bana 'mal mısın' diyor. annem yüzünden fazla dövemiyorum da *
Üç kız kardeşiz , kazandibiyim.
bir tane olan. bazen çok saçma şeyler yapıyor. bugün ona son kalan form bisküvimi vermedim diye gitmiş hüptrik almış, dolaba koymuş. yemeyeyim diye mutfakta oturup hüptrik bekciliği yapıyor şuan.
Maşallah derseniz sevinirim bu yakışıklılara; ikisi de öz kardeşimdir. Ayrıca güncel halleridir; birisi 5 buçuk, diğeri 3 yaşında. *

görsel
görsel
görsel
Bir tanedir, erkektir ve 15 yaşındadır.

Tam bir atarlı ergen olmasına rağmen yer yer güneşli yüzünü gösterdiği görülür.

Genellikle beraber pes attığımız, yerde çılgın pandalar gibi yuvarlanıp boğuştuğumuz ve saçmaladığımız zamanlarda yeryüzünde ondan minnoşu yoktur.

Her ne kadar çıldırtsa da canımdan bir parça kerata.

iyi ki var, hep var olsun.
tek çocuğum ben.
Bendekilerin biri küçücük yaşında kaşar olma diğeri hapishaneye düşme yolunda hızla ilerliyor.
iki küçük iki büyük biyolojik ve on civarı ise kan bağı bulunmayan vardır.
doktor oldu benimki. Senden cok para kazanicam diyip duruyordu ama henuz o gunler gelmis degil. 6000 aliyor.
kendisi biraz abisine çekmiş,okumayı pek sever.

görsel
Kısmet değilmiş, boşluğu da arkadaşlarla doldurmak zor.
Edit: Şu anda olsa abisi değil dayısı gibi olurum. Geçti artık yani.
Olmayandır malesef.
ben bunu aldım evin dış kapısına zincirledim.yemini suyunu veriyorum. çok da şeker bi şey görmeniz lazım. bazen hırlayacak gibi oluyor vuruyorum kafasına tavayla mala bağlıyor.

sazan notu: kardeşim yok.
Her gün çarpıp kızıp, cebimden özel okula gönderecek kadar da çok seviyorum keratayı. Zira o parayla bir çok geliştirme yapabilirim ama o pezevengin kolejde okuyorum cümlesini kurması için harcıyorum.
filmlerdeki tam kurtuldum derken yine gelen korkunçlu şey.
görsel
böyle de kraldır kendileri.

edit: ulan beğenmiyorsan beğenme de neden eksiliyorsun amk.
Bazen ondan(10) çok bahsediyorum ama bunu da anlatmak istiyorum.

Her okuldan geldiği zaman o gün olanları anlatıyor bana. Ne yaşadıyda sıkılmadan anlatıyor. Ben de dinliyorum her seferinde. Bazen kısa kesmesi için yalvardığım oluyor.

Bugün gelir gelmez sarıldı. Ve vurgulu vurgulu "bugün okulda kavga oldu" dedi.
Hemen anlat falan dedim. Anlatırken Bi anda gözyaşları boşlandı.
Ona vuran kişiye kendide vurmuş ama anlatırken neden ağladığını Anlamadım.
Bir de en belirgin özelliği gözyaşını hiç Bi zaman belli etmek istemez. Eğer ağlamaya başlarsa arkasını döner. Bana anlatırken de Bi anda kafasını çevirmeye başladı.
Bende sarıldım sırf ağladığını görmeden onu da utandırmadan dinlemek için.
anlattı işte. Öyle konuştuk. Keşke hep böyle kalsa diyorum.
20 yaşına da gelse üzücü bişey olduğunda yine gelip böyle anlatsa.
Evlense de beni unutmasa, yine böyle olsa.. Umarım.

Sadece paylaşmak istedim.
En son 7 yaşında gördüm 34 sene oldu anne bir baba bir ama..

Ne düğünüme ne ölüme ben de gitmem..

Çok gaddarım bu konuda.

Yolu acık olsun..
hepsi arızalı olunca insan hangisinden başlayacağını bilemiyor.
büyükten küçüğe sıralayım ve içimi tökeyim.

1 numero. bak büyüğümsün diye yazlıkta çayını, çorbanı ayağına getirmek zorunda deyilim tamam mı?
2 numero. la ağlayıp sızlayıp pederi yolmaya kalkma. en cok seni seviyor diye adamı kendine benzettin. 80 ine kadar cumaya gitmeyen adamı 80 inden sonra hacı yaptın. hayır hacca gitti hasta geldi adam.
3 numero. benim süperim. hiç bir arızam yok. tek arızam tembelliğim.
4 numero. benden aldığını bana satma oğlum. 3 ay evvel sana nasihat ettiğim şeyleri 3 ay sonra kendi fikrin gibi anlatıp bana yön vermeye çalışıyosun.
5 numero. kıyamadığım bi tek bu var. adam dünyanın parasını alıyo gene de ay sonunu getiremiyo. hep destekliyom da diğerleri seni sövüşlüyo lan bu diyolar. hafif hafif şüphelenmeye başladım.
güncel Önemli Başlıklar