bugün

telefonumun şarjı yüzde 10'ken ben parlaklığı kısmıyorum bana para biriktir artık diyosun nasıl bi gerizekalısın anlamıyorum. hayatı yaşamayı zerre bilmeyen varı yoğu para, kadın ve hayalleri tekdüze olan insanlar tarafından yargılanmak beni çıldırtıyor.

sanki hayat okuyup düzgün maaşlı bi iş bulup evlenip çocuk sahibi olmaktan ibaret gibi davranıyosunuz yapmayın... mümkün olanın değil doğru olanın peşinden gidin... kadının sadece kadın olması cinsel arzularınızdan başka şeyi tatmin etmez.

sana bişey katmayan insanı sırf yakışıklı ya da güzel diye sevmek zorunda değilsin unutma doğru kişinin yanında değilsen yalnızken çok daha mutlusun. evlenip çocuk sahibi olmak zorunda da değilsin başarılı olmak zorunda hiç değilsin.

ne yaparsan yap sen sensin ozaman sen ol. konuşurken kendini değil bişeyi anlat fikrini söyle yorum yap karşındakini dinle.

görsel
hayatim çok fena rutine bagladi. acaba ben de mi su önemsiz sozlugu onemseyip kavga falan cikarip eglensem bilemedim . önemsiz şeylere önem veren insanlardan mi olayim ya.
800 sinek öldürdüm bu arada. itirafimdir .
gece çişimi yaparken biri ensemden tutup rehin alacak gibi hissediyorum.

yaş 32.
Kandırılmaya çok müsaitim ve bunu çaktırmamak için harcadığım çaba beni feci yoruyor.
Sevgisizlere kalp vermekten çok yoruldum. Başım ağrıyor.
15 dakika önce arabayı sürerken aklımda harika itiraflar vardı ama şimdi gittiler.
6 duble votkanın etkisi olsa gerek.
21 yaşındayım ama hala 6-7 yaşındaki şımarık küçük bi kız çocuğu gibi davranıyorum. evin en küçüğü olduğum için şımarık büyüdüm. o yüzden sadece ben ne istersem o olsun istiyorum. çok bencilim.
Uzun zamandır kendi mutluluğum için hiçbir şey yapmadığımı farkettim. Ve bir günlüğüne de olsa kendim için, hiçbir şeyi düşünmeden içimden geldiği gibi yaşadım. Hâla minik bir çocuğum biliyorum ve hiç büyümek istemiyorum.
beni en çok yeni bir iş yeni bir aşk korkutuyor.
Vizelere 10 gun falan kaldi ve depresyona girdim okula gitmiyorum 2 gundur evde parazit gibi yasiyorum amina koyayim. Cikamiyorum bu psikolojiden.
hastayım.
yine bir geçiş dönemi ve eylulsabahi yine hasta.

bu ses bana ait değil, halsizim.
şu birkaç satırı yazmak bile eziyet gibi geliyor.

sıcak memlekette yaşamak istiyorum, memleketime gitmek istiyorum.
itiraf ve isteğim budur. amin.
Aynı şehirde olup ayrı kalmak aşırı zor...
düğünlerine katılmaktan kurtulurum diye düğün arifesinde kavga eden çift için inşallah ayrılırlar diye dua etmişliğim var.
Aldanıcağımı bile bile insanlara güveniyorum. Allah kahretsin.
üniversite beklediğim kadar kötü çıkmadı en azından şimdilik.
Pssikolojik hasta manyagin birisi. Trip yapan erkekten uzak durun. Benden tavsiye.
artık birilerini sevmenin nasıl bir şey olduğunu hatırlamıyorum.
sözlük yazarlarının itirafları başlığı var ama yine de buraya yazıyorum.
Gece uyumayanlar Zeki oluyo.
kimseye ihtiyacımın olmadığını ve ne kadar güçlü olduğumu her defasında daha iyi anlıyorum. ve bu sefer elimden geleni yapıp karşılığını alacagimdan eminim.
bi sikim hissetmiyorum. hissizim amınakoyim. insanların heyecanlandığı şeyler bana anlamsız geliyor. nasıl bu kadar sevinçli veya bu kadar üzgün oluyorsunuz ? aynı olayı yaşamış binlerce insan varken nasıl bir tek sizin başınıza gelmiş gibi hissiyata sahip oluyorsunuz? kendiminde amınakoyim bir bok anlamıyorum.
cff olayını 50 defa anlatsaniz anlamam o kadar malım.
(bkz: scent of a woman) ı beşinci kez izlemem. Şşş kimse duymasın ama lütfen.
doğarken sela okunmadı kulağıma. toprağa doğmuş biriyim. bu yüzden bu özlem duymalar, dağlara doğru dalıp gitmeler.

orada, çok uzakta, beni anlayan birinin olduğunu bilmek mükemmel hissettiriyor. attila ilhan ın şiirlerini anlayan birinin olduğunu bilmesi gibi bu da. ben kaptanım, o beni anlıyor. beni anlasın diye emek verdiğim, kendimi yırttığım insanlar anlamazken hem de.
Hasta olamıyorum. Şöyle yaldır yaldır bi ağız tadıyla grip olmak istiyorum ya. Gözlerim sulu sulu, elimde bi ton peçete, babaanne battaniyesine sarılarak uzanmak istiyorum. Öksürdükçe biraz boğazım da acıyabilir ona da tamam. Zaten şu an yapmadığım onlarca işimi yapamamak için elle tutulur bir bahanem olsun, bir yandan da boş beleş film izleyeyim falan... En son ne zaman grip olduğumu hatırlamıyorum. baş ağrısı bile hala alışık olduğum bi durum değil. Hemen ölümcül bir virüs bulaşmış da son bir saatimmiş gibi triplere giriyorum. Velhasılkelam Ben ne zaman çayla çorbayla geçen bir hastalık yüzünden birkaç gün yorulana kadar yatarken bundan hiçbir pişmanlık duymayacağım ya? Yeter.

Biliyorum ben ne bakınızı vereceğini. Evet derdimle ilgili olan buton evet. Biraz saygı arkadaşlar ama lütfenassndmdn. iyi be tamam.