bugün

artik ozgursun, senden vazgeciyorum. artik bana kizmana gerek kalmadi. o igrenc yalan askinida alip defolmadin. simdi ben gidiyorum. sana mutluluklar.
Yalnız kalmaya o kadar çok alışmışım ki artık herkes sadece birer fazlalık gözümde.
Çok zenginmişim gibi borç veriyorum sağa sola bok varmış gibi.
para yatırma amaçlı aranıpta, konuşma sonuna doğru, "aslında hiç cebimde para kalmıyor su kadarını atayim sana şu kadarı da bende kalsın" temalı olaylara mazur kalıyorum.anlamadım nasıl bi işse artık. paramı tam alamadan yine borç vermiş olduk iyi mi? Ölüden g*t istemek bu olsa gerek.
Buraya yatmadan önce bir şeyler karalayacağım. Şimdi üşeniyorum açıkçası, ama yazacağım, zaten uzun zamandır içimde biriken bir şeyler var. Kimsenin okuyacağı dan değil ama yazmak da iyi bir iştir.
Kaç saattir video çekiyorum video editliyorum. Yemin ederim sıfatımı görmekten de sesimi duymaktan da midem bulandı. Çevremdekiler nasıl katlanıyor amk vallahi sıkıldım lan. Çok ciddiyim.

Beni bana bırakıp başka birine kaçasim var. Allahım imdat.
Ister ego deyin ister ne derseniz deyin. Cevremdekilerle kendimi cidden kıyaslarim hemde boyle objektif sekilde lakin kendimi genelde zeki goruyorum. Tek eksik yönüm iradeli olamamam. Oturup ders calisabilen birisi olsam cogu kisinin verdigi emegin yarisi ile bile cok guzel yerlerde olurum.
bazılarını donuzlasam bile içimdeki öfke geçmiyor.
evet.
kendimi ekşide gibi hissettim itiraf edebilirim.
Eski defterleri kapattim. Hatta kapatmak da değil direkt yaktım. Bi daha geri dönülmez hale getirdim. Artık gerçek anlamda yeni bir ilişkiye hazırım. Bu zamana kadar unutamadığım biri için hayatımı mahvetmistim. Ancak gördüm ki sadece ben hayatımı mahvetmisim. O gayet mutlu. Anladım ki yanlış insanlar için ömrümüzü heba etmişiz. Bu süreçte konuşmak isteyen kızları da hep geri çevirmiştim. Niye çünkü aklımda başkası varken doğru olmazdi. Artık hazırım. Kendimden eminim. Ciddi ciddi ailemle tanistirabilecegim sevip kollayabilecegim bi insan çıksın istiyorum karşıma. Çıksın ki nasıl sevilebildigini gösteriyim. Bir olmanın tek hayatı iki kişi yaşamanın ne olduğunu gösteriyim .
hala sims oynuyorum.
çok üzülüyorum.
kendimi inanılmaz derecede işe yaramaz ve beceriksiz hissediyorum.ne yaparsam yapayim elime yüzüme bulaştırıyorum.şu hayatta en çok ne yaparsam yapayım en iyi yapmayı isterdim ama yok işte dünyanın en beceriksizi benim.
Yazarlarin, en dogal ve ictenlikle yazdigi köşe.
Herkesi seviyorum, iyiki varsiniz.
Önüne gelen yurt dışına gidiyor, çevremde ne kadar insan varsa dil öğrenmeye yaldır yaldır yurt dışına gitmeye başladı en önce ben gitmiştim. O benim özelliğimdi şerefsizler nereye gidiyonuz.
işsizken beni terk eden gece uykularım , acil nöbetinde bir türlü yakamı bırakmıyor. sabah olsa da gitsek.
söylemek istediğim şeyler var ama burası yeri değil.
Bir meşguliyet arıyorum fakat bulamıyorum.
Bir yerden başlamak gerektiğinin farkındayım. Farkında olmak bile başarı aslında.
En sevmedigim huyum herkesi kendim gibi göt sanmam.
Akrabalarımın hiç birini sevmiyorum. Gerçekten hepsi iğrenç insanlar.
fotoğrafımı telefonunda arka plan yapan adamı üzdüm.
bazen soylemek ıstedıklerımı mouse 'un tıklarıyla anlatıyorum.
2000 liler üniversiteye giriyor bu sene. Hayat çok garip gerçekten. Evlenseymişim ilkokula giden çocuğum olacakmış. Aman stres yapmamak en iyisi. Yalnızlık daha iyi tabi. Yalan yok bazen imreniyorum arkadaşlarıma keşke benim de bir çocuğum olsa da " baba hadi gel bir şeyler izleyelim bir şeyler yapalım" dese diye.
sigarayı asla bırakmayacam. onunla tanışalı tam 1 yıl oldu, unutulmaz anılar biriktirmeye baslayalı 1 yıl oldu. görüşmeyeli ise aylar oldu, ondan uzak dünya zindan oldu, aylar yıllar gibi koydu garip kimsesiz gönlüme..

uzun süredir aklıma gelmiyordu, ara ara bazı bazı... aklıma geldiğinde de onu hala sevdiğimi kesinlikle düşünmüyor, iyi günlerin hatrına mutlu olması için dua ediyordum. bilirsiniz ki kişiyi mahveden ruyalar, kafaları cia ajanı gibi karıştırabiliyor.

işte ben de onu gördüm az önce ruyamda. ağlıyordu, mutsuzdu ve beni özlemişti. bunun icinde oldukça kızgındı bana. nefesim kesildi ve öyle uyandım. bu durumda böyle kalkınca zihnimi karabulutlar sarmışken bir sigara yakılmaz da napılır ?

ondan vazgeçtim, yıllarca kimlerden vazgeçtim ama sırf böyle anlar için bile sigarayı bırakamam. *
Mesaj ayarlarimi sadece arkadaslar yapmamistim kendi olmus ilginc.