bugün

boğazım ağrıyor ,anasını satayım .
Rüyamda Hitler 1 milyon naziye bir baba hindi çektiriyordu.
Kendimden uzaklaştırdığım her şey yeniden bana geliyor. Kaöıyorum yetmiyor. Durup bana çarpmasını bekliyorum çarpmıyor. Öyle bir belirsizlik eksiklik sarmış her yanını hayatımın. Ne yöne dönsem batıyor. Sonu var mı bunun? Düştüğümüz çukurların sonu yoksa şayet, haksızlık olmaz mı? Çakılmıyorsak neden düşüyoruz?
Sevmeye başlamak, başlatmak istiyorum.
Herşey de itiraf edilmez ki. Neyse burası sözlük...mahremiyet yok burada *
Altıma yapmak üzereyim acayip sıkıştım ama kalkmak istemiyorum. Tembellik başa bela.
Az once gozumun onunde 2.kattan kadinin teki atladi yere yapisti heryer kan icinde sasirdim kaldim. Karsiyaka'ya gelipte boyle birsey yasayacagim aklimin ucundan gecmezdi.
Dipnot : atlamamis ayagi kaymis.aman dikkat.
Kendimi çok seviyorum.
Ben olmasaydım napardım...
kelebekler Vadisi'nde yemekte, akşam barda loş ışıkta, sabah kahvaltıda ve tekneyle dönüşte kesiştiğim çocuğu kafesleyemediğim için buruğum. tuvalete bile çıksam çocuğu görüyodum lan.
Eski sevgilimi birgün evlenme programlarından birinde göreceğim diye ödüm kopuyor. Çokta talip gelirdi ona.
ilkokul 2'ye giderken beslenme çantamı evde unutmuştum ve öğretmenime çok aç olduğumu söylemiştim. param da yoğidi o niye bilmiyorum karı baba züğürtleri oynuyordum. neyse öğretmen yakın sıramdaki arkadaşlarımdan bana birer parça bir şeyler vermelerini rica etti ve malın biri bana muzunu vermişti. ahaha muz lan bu muz ? verilir mi lan muz. kızın önlüğünün arkasına enayi yazıp yapıştırmak istiyordum o zaman da. *
Ne kadar inkar etsemde yapamıyorum unutamıyorum seni. Ne yapsam ne görsem ne dinlesem hep sen varsın. Sanki yaşamın anlamı olmuşsun benim için.
bu youtuberların hepsi yanında özel fotoğrafçıyla mı geziyor? geziyorum dolanıyorum haberim yok fotodan ama öyle profesyonel öyle özenli. sanırım bu tiplere uyuz oluyorum.
Entrylerim o kadar okunmuyor o kadar reaksiyon alamıyorum ki, eksilenince bile içimde bir heyecan oluşuyor.... Bugün bu kırık kalpten taşınıyorum........ (Ne kadar fazla nokta o kadar derinlik)
2 sapan saçma bluze 170 lira verdim evin yansın oxxo :(
itiraf etmek.
Tamam komik değildi.
(#34106726)
Hocam müjgan agliyor lavaboya gidebilir miyiz?
Etrafımdaki kalabalığa rağmen yalnız hissediyorum. Bugün çevremde bi önceki günüme göre 10 kat fazla insan olmasına rağmen daha yalnız hissediyorum.
mutlu olmak. Mutlu olmak ne demektir? iyi bir iş, iyi bir aile , iyi bir yaren, yüksek yaşam standartları , iyi bir ev , iyi bir araba; hangisi acep? Unuttum ,bu somut kavramların dışında mutluluk olabileceğini unuttum. Saydıklarımdan hiçbirine sahip değilim ve asla olamayacağımı düşünüyorum. Çok kötüyüm be sözlük, sıkıldım, bunaldım, artık yaşayamıyorum, katlanamıyorum,çabalamaktan ve uğraşmaktan yoruldum. Belki de bu ızdıraba bir son vermek gerekir ne dersin...
memur olamazsak özel çakacak bana .
Hiçbir sorun olmadığı için endişeleniyorum resmen.
Ayrıca Bugün niye bu kadar neşeliyim başıma bir şey gelmeden gün bitebilir mi lütfen.
Edit:Allah belamı verebilir mi?
mutluysan mutlusun kessene sesini.
Uzun süredir hiçbir arkadaşımla buluşup konuşamıyodum. Neredeyse doğru düzgün diyalog kurmuyodum kimseyle. Telefonumu da bozmuştum. Mesajlaşma da yoktu. Çok sessiz sakin bir hayatım vardı.
Bu gün okul başladı ve ben arkadaşımın isteğiyle gittim. Keşke gitmeseydim diyorum. Eski arkadaşlarımı gördüm yada arkadaş sandıklarım... Konuşmaları o kadar yapmacık geldi ki, hareketleri, diğerleriyle sarılmaları, bakışları, o kadar yapmacıktı ki nasıl onlarla arkadaş olabilmişim dedim.
Sadece onlar da değil, herkes. Konuşmalar o kadar fazlalık, boş geldi ki... Samimiyetsiz geldi, saçma geldi.
Bi işte en yakın arkadaşım normal geldi gözüme, yada ben istediğim için öyle geldi gözüme. Bilmiyorum her ne olursa olsun samimi. O beni her türlü anlıyor, konuşmamız gerekmiyor, o benim bir bakışımla anlıyor, üzüntümü, kederimi...
Bi de işte yine bi arkadaşım vardı, başıma gelen olaylar olunca beni dinleyene kadar karar vermemişti. Çoğu kişi yanımda değilken o beni o kadar tanımamasına rağmen yanımdaydı. Sonradan çok samimi olduk. işte onu bu gün öğlen gördüm. işte gerçek dost dedim...
Sonra bi de bu gün okul çok boştu. O yoktu, sesi yoktu, duruşu yoktu, bakışı yoktu... Sadece bu gün değil hiç bir zaman olmayacak. Sanki hayatımın ortasına bir boşluk konmuş gibiydi...
Böyleydi işte. Biraz saçma sapan anlattım ama. Günüm böyle boş ve kötüydü...
Neyse iyi akşamlar.
Hangi birini etsem.
abdestimi tutamıyorum sürekli gaz çıkarasım geliyor of be .
evlenip iyi bir seks yapmayı istiyorum çok azıyorum yalan yok .